Biblioteka obrazów

Baza WindowsBASE.pl ma charakter otwarto-źródłowy i jest zbudowana na zasadzie udostępniania legalnych obrazów i programów związanych z tematyką systemów operacyjnych. Baza składa się z linków do zewnętrznych stron na których możesz pobrać wybrany przez Ciebie obraz instalacyjny lub program. Linki są otwarte, to znaczy, że każdy użytkownik pisząc post na forum lub wiadomość do administratora może dodać obraz, plik lub program do bazy jeżeli nie narusza on praw autorskich, a nawet zastrzec go i prosić o usunięcie na wolę autora. Ze względu na ochronę praw autorskich, administratorzy tej strony nie publikują żadnych kluczy aktywacyjnych, ani nie polecają żadnych aktywatorów łamiących prawo. Możesz wykorzystać znajdujące się tutaj obrazy do celów edukacyjnych, lub prywatnych. Jeżeli chcesz o coś zapytać, napisz wątek na forum lub prywatną wiadomość do administratorów strony za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w panelu użytkownika.

 

Każda kategoria znajdująca się na liście poniżej składa się z podkategorii:

 

  • Oryginalne obrazy (wspierane)- aktualne kompilacje systemów, lub możliwe najnowsze ich wersje;

  • Oryginalne obrazy (nie wspierane/porzucone)- starsze kompilacje obrazów instalacyjnych systemów lub programów, porzucone na rzecz nowszego wydania, kompilacji;

  • Wersje rozwojowe (Beta)- obrazy zawierające kompilacje testowych wersji systemu, np: Windows Longhorn, Windows Whistler czy Windows Chicago. Ich nazwy zapisane są obok każdego katalogu;

 

By do niej przejść, po prostu kliknij na dowolną kategorię. Następnie z zakładki wybierz to czego szukasz. Nie wiesz czy plik znajduje się w bazie? Skorzystaj z wyszukiwarki.

 

Jeśli doświadczysz problemów z działaniem linków lub chciałbyś dodać obraz do bazy, który nie znajduje się na tej stronie, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego w panelu użytkownika, lub anonimowo na adres e-mail.

Systemy Microsoft© Windows

Edycje klienckie

Wersje oficjalne systemu (RTM)

Wersje rozwojowe systemu (BETA)

Edycje serwerowe

Wersje oficjalne systemu (RTM)

Wersje rozwojowe systemu (BETA)

Inne systemy operacyjne

Wersje oficjalne systemu (RTM)

Wersje rozwojowe systemu (BETA)

Wersje oficjalne systemu (RTM)Wersje rozwojowe systemu (BETA)


Pakiet biurowy Microsoft© Office

Systemy GNU/Linux

Inne kategorie

Tematyczne strony internetowe