Translate this site
(Select language)

JESTEŚ NIEZALOGOWANY!

Zaloguj się, by odblokować więcej możliwości serwisu


Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Biblioteka obrazów


Baza WindowsBASE.pl ma charakter otwarto-źródłowy i jest zbudowana na zasadzie udostępniania legalnych obrazów i programów związanych z tematyką systemów operacyjnych. Baza składa się z linków do zewnętrznych stron na których możesz pobrać wybrany przez Ciebie obraz instalacyjny lub program. Linki są otwarte, to znaczy, że każdy użytkownik pisząc post na forum lub wiadomość do administratora może dodać obraz, plik lub program do bazy jeżeli nie narusza on praw autorskich, a nawet zastrzec go i prosić o usunięcie na wolę autora. Ze względu na ochronę praw autorskich, administratorzy tej strony nie publikują żadnych kluczy aktywacyjnych, ani nie polecają żadnych aktywatorów łamiących prawo. Możesz wykorzystać znajdujące się tutaj obrazy do celów edukacyjnych, lub prywatnych. Jeżeli chcesz o coś zapytać, napisz wątek na forum lub prywatną wiadomość do administratorów strony za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w panelu użytkownika.


Każda kategoria znajdująca się na liście poniżej składa się z podkategorii:By do niej przejść, po prostu kliknij na dowolną kategorię. Następnie z zakładki wybierz to czego szukasz. Nie wiesz czy plik znajduje się w bazie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki widocznej powyżej. Jeśli doświadczysz problemów z działaniem linków lub chciałbyś dodać obraz do bazy, który nie znajduje się na tej stronie, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego w panelu użytkownika, lub anonimowo na adres e-mail.

Ściągaj pliki szybko i wygodnie. Dołącz do otwartych beta-testów i wypróbuj naszą nową aplikację do pobierania plików z bazy! Kliknij tutaj po więcej szczegółów.

Tematyczne strony internetowe

Aktualnie posiadamy: 7021 plików w bazie. Oscylacyjny rozmiar bazy wynosi ~ 10,49 TB, z wykluczeniem linków do innych źródeł zewnętrznych. Ostatnio dodany link:

 •   Microsoft Windows 11 Codename: "Nickel" (Beta) (Client Multi-SKU) (Build: 10.0.22526.1000) [Dev. Channel] (x64- 64-bitowa architektura CPU) [Polski]
 • Ostatnia aktualizacja bazy: 2022-01-09 12:30:23
  Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do stanu działania linków na zasadzie "tak jak jest" i nie odpowiadamy za wszelkie usterki wynikające z powodu winy serwera bądź błędów użytkownika. Zawsze jednak staramy się zapewnić najlepsze wrażenia z seriwsu, dlatego wciąż go ulepszamy i naprawiamy wadliwe linki. Jeśli masz problem z pobieraniem, zobacz poradnik najczęściej zadawanych pytań. Miej też na uwadze to, że niektóre kategorie zostały scalone, przez co wybrane pliki można podejrzeć jako zgrupowane, po za katalogiem. Zalecamy używanie wyszukiwarki plików w celu znalezienia pożądanego przez ciebie pliku (linku do pobrania).

  ¯\_(ツ)_/¯

  Pudło, nic tu nie ma...

  Zamknięto okna czatu. By je przywrócić, po prostu kliknij na linki powyżej tego okienka, lub odśwież stronę

  Czat z użytkownikami      [Polski/English]