Translate this site
(Select language)

JESTEŚ NIEZALOGOWANY!

Zaloguj się, by odblokować więcej możliwości serwisu


Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Pakiety aktualizacji produktów Microsoft

Kategoria: Inne

Jeżeli potrzebujesz aktualizacji dla systemu Windows w trybie offline (bez internetu) lub usługa Windows Update nie jest dostępna dla starszego systemu, proponujemy pobrać paczkę aktualizacji i zaaktualizować system.

Instrukcja:
Wypakuj pobrane archiwum do dowolnego folderu, np: na pulpit. Użyj programu 7-ZIP lub WinRAR. W starszych systemach, należy z rozpakowanego folderu, zainstalować wszystkie aktualizacje ręcznie, jedna po drugiej. W nowszych wystarczy uruchomić apliakcję UpdateInstaller.exe w głównym katalogu i pozwolić na automatyczne zainstalowanie łatek bezpieczeństwa. W przypadku pojedyńczych plików instalacji, po prostu uruchom program autonomicznej aktualizacji systemu i zaczekaj, aż usługa Windows Update zainstaluje odpowiednie aktualizacje na Twoim komputerze. Jeżeli dalej masz problem z instalacją, proszę zajrzyj do naszej bazy wiedzy.

UWAGA! Niektóre z poniższych archiwów zawierają pakiety dla systemów o angielskiej wersji językowej. Niektóre mogą również zawierać pakiety dla polskiej wersji systemu Windows. Miej to na uwadze, bowiem aktualizacje na wymienionych poniżej systemach mogą nie działać z pakietami o innym języku niż system.


Katalog dostępnych obrazów

X

Dziękujemy za pobranie pliku z naszego serwisu.


Cieszymy się, że znalazłeś to czego szukałeś. Nasza baza wciąż się rozwija i jest ciągle uzupełniana o nowe pozycje do pobrania. Mamy nadzieję, że liczba obrazów dostępnych w naszej bazie Ciebie zadowala, i bezproblemowo udaje Ci się pobrać poszukiwane przez Ciebie pozycje. Jeśli jednak szukasz innego pliku do pobrania, możesz wykorzystać naszą wyszukiwarkę linków, dzięki której łatwiej odnajdziesz szukany przez Ciebie plik i upewnisz się, czy jest on dostępny w naszej bazie.


Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w bazie wiedzy, lub w dziale FAQ. Pobieranie nie działa, link jest uszkodzony? Zgłoś ten problem administratorom strony na forum lub w wiadomości prywatnej. Możesz także odwiedzić inne serwisy internetowe, by znaleźć plik którego nie ma w naszej bazie:


Basewin.pl WinISO.pl TechBench

Jeśli nasz serwis okazał się pomocny, możesz pomóc w jego dalszym rozwoju. Wsparcie możesz okazać w dowolny sposób, na przykład poprzez udostępnienie linku do naszej strony, wysłanie drobnej kwoty pieniężnej, bądź udostępnienie unikalnego obrazu do pobrania, którego nie ma tutaj w bazie. Z góry gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.

Dostępne edycje systemu:

Pakiety serwisowe (Service Pack) [Beta]

Aktualizacje [Beta]

Aktualizacje [RTM]

Pakiety serwisowe (Service Pack) [RTM]


Pokaż wszystko

Filtruj wyniki

Uwaga! W celu pobrania pliku z naszej bazy, należy wykorzystać program Free Download Manager, lub innego stosownego menadżera pobierania, który umożliwi Ci pobieranie plików z większą prędkością. Pobieranie za pomocą przeglądarki jest również możliwe, ale może spowolnić proces pobierania. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym dziale FAQ.

 

 Filtrowanie listy

 Edycje konsumenckie
 Edycje biznesowe
 Wersje 32-bitowe
 Wersje 64-bitowe
 Język Polski
 Język Angielski (US/UK)

 Wygląd listy

 Wyłącz ikony
 Większa czcionka

Powiązane kategorie:


Sekcja komentarzy

¯\_(ツ)_/¯

Pudło, nic tu nie ma...

Zamknięto okna czatu. By je przywrócić, po prostu kliknij na linki powyżej tego okienka, lub odśwież stronę

Czat z użytkownikami      [Polski/English]