Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Pakiety aktualizacji produktów Microsoft

Kategoria: Inne

Jeżeli potrzebujesz aktualizacji dla systemu Windows w trybie offline (bez internetu) lub usługa Windows Update nie jest dostępna dla starszego systemu, proponujemy pobrać paczkę aktualizacji i zaaktualizować system.

Instrukcja:
Wypakuj pobrane archiwum do dowolnego folderu, np: na pulpit. Użyj programu 7-ZIP lub WinRAR. W starszych systemach, należy z rozpakowanego folderu, zainstalować wszystkie aktualizacje ręcznie, jedna po drugiej. W nowszych wystarczy uruchomić apliakcję UpdateInstaller.exe w głównym katalogu i pozwolić na automatyczne zainstalowanie łatek bezpieczeństwa. W przypadku pojedyńczych plików instalacji, po prostu uruchom program autonomicznej aktualizacji systemu i zaczekaj, aż usługa Windows Update zainstaluje odpowiednie aktualizacje na Twoim komputerze. Jeżeli dalej masz problem z instalacją, proszę zajrzyj do naszej bazy wiedzy.

UWAGA! Niektóre z poniższych archiwów zawierają pakiety dla systemów o angielskiej wersji językowej. Niektóre mogą również zawierać pakiety dla polskiej wersji systemu Windows. Miej to na uwadze, bowiem aktualizacje na wymienionych poniżej systemach mogą nie działać z pakietami o innym języku niż system.


Katalog dostępnych obrazów

X

Dziękujemy za pobranie pliku z naszego serwisu.


Cieszymy się, że znalazłeś to czego szukałeś. Nasza baza wciąż się rozwija i jest ciągle uzupełniana o nowe pozycje do pobrania. Mamy nadzieję, że liczba obrazów dostępnych w naszej bazie Ciebie zadowala, i bezproblemowo udaje Ci się pobrać poszukiwane przez Ciebie pozycje. Jeśli jednak szukasz innego pliku do pobrania, możesz wykorzystać naszą wyszukiwarkę linków, dzięki której łatwiej odnajdziesz szukany przez Ciebie plik i upewnisz się, czy jest on dostępny w naszej bazie.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w bazie wiedzy, lub w dziale FAQ. Pobieranie nie działa, link jest uszkodzony? Zgłoś ten problem administratorom strony w wiadomości prywatnej.

Jeśli nasz serwis okazał się pomocny, możesz pomóc w jego dalszym rozwoju. Wsparcie możesz okazać w dowolny sposób, na przykład poprzez udostępnienie linku do naszej strony, wysłanie drobnej kwoty pieniężnej, bądź udostępnienie unikalnego obrazu do pobrania, którego nie ma tutaj w bazie. Z góry gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.

  Wesprzyj
speed

Pobieranie jest zbyt wolne? A może po prostu chcesz pobierać pliki szybciej i wygodniej?

Już teraz pobierz naszą darmową aplikację "Menedżer pobierania", dzięki której przyśpieszysz pobieranie nawet o 90 %. Śmiało, spróbuj już dziś :)

Dostępne edycje systemu:

Pakiety serwisowe (Service Pack) [Beta]

Aktualizacje [Beta]

Aktualizacje [RTM]

Pakiety serwisowe (Service Pack) [RTM]


Pokaż wszystko

Filtruj wyniki


(11) pasujących linków w bazie użytkowników

 X  

 Filtrowanie listy

 Edycje konsumenckie
 Edycje biznesowe
 Wersje 32-bitowe
 Wersje 64-bitowe
 Język Polski
 Język Angielski (US/UK)
Pakiety aktualizacji dla systemu Windows (tylko BETA)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Pakiety aktualizacji dla systemu Windows (RTM)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Pakiety aktualizacji zbiorczych dla systemu Windows (tylko BETA)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Pakiety aktualizacji zbiorczych dla systemu Windows (RTM)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Pakiety aktualizacji dla systemu Windows (Wszystkie dostępne)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku

Powiązane kategorie: