Dostępny jest nowy post w centrum wiadomości.

Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Maszyny wirtualne (Virtual Machines)

Kategoria: Inne

Katalog zawiera gotowo zainstalowane i skonfigurowane obrazy dysków wirtualnych, które możesz użyć w programach do wirtualizacji tj: VirtualBox czy VMware. Za pomocą nich możesz przetestować działanie systemu, uruchomić w warunkach izolowanych lub użyć maszyny w celach edukacyjnych.

Uwaga!
Zanim uruchomisz maszynę wirtualną, zapoznaj się z tematami pomocy w dziale "Pomoc techniczna" by uniknąć problemów w użytkowaniem. Kliknij w link, by się z nimi zapoznać! Pamiętaj też, by używać maszyny wirtualne tylko w celach edukacyjnych! Systemy operacyjne zainstalowane na maszynach zostały aktywowane 30 dniowym kluczem testowym, jeśli uruchomisz maszynę, prawdopodobnie zostaniesz poproszony o aktywację systemu. By tego uniknąć, zmień datę maszyny na: 28.09.2019r. (w przypadku edycji klienckich) lub 11.02.2020r. (w przypadku edycji serwerowych). Jeżeli tego nie zrobisz, system może działać z ograniczoną funkcjonalnością. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj proszę do działu bazy wiedzy.


Katalog dostępnych obrazów

X

Dziękujemy za pobranie pliku z naszego serwisu.


Cieszymy się, że znalazłeś to czego szukałeś. Nasza baza wciąż się rozwija i jest ciągle uzupełniana o nowe pozycje do pobrania. Mamy nadzieję, że liczba obrazów dostępnych w naszej bazie Ciebie zadowala, i bezproblemowo udaje Ci się pobrać poszukiwane przez Ciebie pozycje. Jeśli jednak szukasz innego pliku do pobrania, możesz wykorzystać naszą wyszukiwarkę linków, dzięki której łatwiej odnajdziesz szukany przez Ciebie plik i upewnisz się, czy jest on dostępny w naszej bazie.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w bazie wiedzy, lub w dziale FAQ. Pobieranie nie działa, link jest uszkodzony? Zgłoś ten problem administratorom strony w wiadomości prywatnej.

Jeśli nasz serwis okazał się pomocny, możesz pomóc w jego dalszym rozwoju. Wsparcie możesz okazać w dowolny sposób, na przykład poprzez udostępnienie linku do naszej strony, wysłanie drobnej kwoty pieniężnej, bądź udostępnienie unikalnego obrazu do pobrania, którego nie ma tutaj w bazie. Z góry gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.

  Wesprzyj

Dostępne edycje systemu:

Inne

(VMware) [VMDK]

(Microsoft Hyper-V) [VHD]

(Oracle VM VirtualBox) [VDI]


Pokaż wszystko

Filtruj wyniki


(0) pasujących linków w bazie użytkowników

 X  

 Filtrowanie listy

 Edycje konsumenckie
 Edycje biznesowe
 Wersje 32-bitowe
 Wersje 64-bitowe
 Język Polski
 Język Angielski (US/UK)
Inne maszyny wirtualne
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Maszyny wirtualne (Microsoft Hyper-V)] [VHD]
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Maszyny wirtualne (VMware)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Maszyny wirtualne (Oracle VirtualBOX)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Maszyny wirtualne (Wszystkie dostępne)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku

Powiązane kategorie: