Baza plików użytkowników- WindowsBASE.pl
 

 Dostępny jest nowy post w centrum wiadomości.

Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Baza plików użytkowników

Dzięki tej nowej funkcji, możesz dodawać obrazy, które nie zostały zaakceptowane przez administratorów strony, lub po prostu nie pasują tematycznie do żadnej kategorii. Możesz również dodać link do pobrania czegokolwiek, nawet ulubionej gry czy aplikacji. Oczywiście akceptujemy standardowo linki do obrazów instalacyjnych systemu Windows/Linux oraz Office. By rozpocząć, wystarczy tylko kliknąć przycisk poniżej i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Dodane linki użytkowników zostaną wyświetlone na liście poniżej automatycznie. Pamiętaj, dodane linki mogą zostać usunięte, gdy: naruszysz prawo własności lub wstwisz szkodliwy link do pobrania złośliwego oprogramowania. Szanujmy swoje bezpieczeństwo!

By pobrać plik z tej bazy, wystarczy kliknąć na wyróżniony kolorem link.

Notka moderacyjna (12.04.2024r.)

Weryfikacja zgłoszonego linku: https://archive.org/download/Lenovo_Yoga_S1/part1_disk2.iso. Link działa poprawnie. Aktualizacja rekordów.

Edytowane przez: kubasisnki13 /Moderator