Dostępny jest nowy post w centrum wiadomości.

Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Regulamin dotyczący prawidłowego wykorzystywania funkcji Czatu w serwisie WindowsBASE.pl


Wprowadzenie

Celem niniejszego regulaminu jest zapewnienie przyjaznego, bezpiecznego i szanującego środowiska dla wszystkich użytkowników czatu. Każdy użytkownik, korzystając z czatu, zobowiązany jest do przestrzegania poniższych zasad.

Zasady Ogólne


Szacunek: Użytkownicy powinni traktować się nawzajem z szacunkiem. Nieakceptowalne jest używanie obraźliwego języka, wyzwisk, groźb lub innych form agresji werbalnej.

Prywatność: Nie wolno udostępniać ani żądać prywatnych informacji innych użytkowników, takich jak adresy e-mail, numery telefonów, adresy zamieszkania itp.

Różnorodność: Należy szanować różnorodność kulturową i osobistą wszystkich użytkowników. Dyskryminacja jakiegokolwiek rodzaju nie będzie tolerowana.

Język: Należy używać języka zrozumiałego dla wszystkich uczestników czatu. Unikaj nadmiernego używania slangu, jargonu lub skrótów. Głównym językiem komunikacyjnym tego serwisu jest język polski.

Zasady bezpieczeństwa


Blokowanie podejrzanego zachowania: Automatyczne skrypty, boty i inne programy automatyzujące działania na czacie są zabronione w tym serwisie. Ich użycie spowoduje skasowanie posta.

Szkodliwa Zawartość: Rozpowszechnianie szkodliwego oprogramowania, linków do niebezpiecznych stron, treści nielegalnych lub innych materiałów szkodliwych jest surowo zabronione.

Spam: Zabrania się spamowania, czyli wysyłania wielokrotnych, niechcianych lub powtarzających się wiadomości. Każdy nowy spam będzie automatycznie przez moderację usuwany.

Zasady Treści


Treści Dla Dorosłych: Treści o charakterze dla dorosłych, wulgarne lub obsceniczne, są niedozwolone.

Mowa Nienawiści: Mowa nienawiści, w tym wypowiedzi rasistowskie, seksistowskie, homofobiczne lub inne przejawy nietolerancji, jest surowo zakazana.

Reklama: Bez wyraźnej zgody administratorów, reklamowanie produktów, usług lub stron internetowych jest niedozwolone. Każdy zareklamowany post bez naszej wiedzy zostanie usunięty.

Egzekwowanie Regulaminu

Moderacja: Administratorzy i moderatorzy czatu mają prawo do interweniowania w przypadku naruszenia regulaminu, w tym do ostrzegania użytkowników lub w ostateczności usunięcia ich postów.

Zgłaszanie Nadużyć: Użytkownicy są zachęcani do zgłaszania wszelkich naruszeń regulaminu do moderatorów na adres administracji strony dostępny w stopce portalu lub bezpośrednio tutaj: [email protected]

Aktualizacje Regulaminu:Regulamin może być aktualizowany w celu lepszego odzwierciedlenia potrzeb społeczności czatu. Użytkownicy zostaną poinformowani o wszelkich zmianach.

Korzystając z czatu, użytkownicy wyrażają zgodę na przestrzeganie powyższego regulaminu oraz na ewentualne konsekwencje wynikające z jego naruszenia.

RODO


Korzystając z czatu, użytkownicy automatycznie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką europejską (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), w której to dane zapisywane są na serwerze bazodanowym, należącym do właściciela tej strony internetowej. Na prośbę użytkownika możliwe jest usunięcie jego wrażliwych danych (jeśli naruszono takie zasady) w przypadku gdy użytkownik skontaktuje się z administracją strony poprzez kontakt e-mail na adres: [email protected].

Dane osobowe są przetwarzane w sposób przejrzysty w stosunku do osoby, której dane dotyczą. Są one zbierane wyłącznie w określonych, wyraźnych i legalnych celach i nie mogą być dalej przetwarzane w sposób niezgodny z tymi celami.

Przetwarzanie danych osobowych ogranicza nas jako administrację tego serwisu do danych, które są niezbędne do celów, dla których są przetwarzane.