Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Płyty ratunkowe "Recovery" firm OEM

Kategoria: Inne

 Galeria zdjęć

Krótki opis systemu


W tym katalogu znajdziesz obrazy systemów, które zostały stworzone przez producentów sprzętu komputerowego oraz firmy trzecie, które opracowały własny obraz systemu na potrzeby sprzedaży własnego sprzętu (OEM). Dostępne obrazy obejmują sprzęt firm: Lenovo, HP, czy ASUS.

Uwaga! Niektóre obrazy wymagają wprowadzenia klucza instalacyjnego podczas instalacji. Klucz ten nie aktywuje systemu. Ponadto instalowany system OEM nie zawiera sterowników dla określonego sprzętu. Warto to mieć na uwadze!


W tym katalogu znajdziesz obrazy systemów, które zostały stworzone przez producentów sprzętu komputerowego oraz firmy trzecie, które opracowały własny obraz systemu na potrzeby sprzedaży własnego sprzętu (OEM). Dostępne obrazy obejmują sprzęt firm: Lenovo, HP, czy ASUS.

Uwaga! Niektóre obrazy wymagają wprowadzenia klucza instalacyjnego podczas instalacji. Klucz ten nie aktywuje systemu. Ponadto instalowany system OEM nie zawiera sterowników dla określonego sprzętu. Warto to mieć na uwadze!Katalog dostępnych obrazów

X

Dziękujemy za pobranie pliku z naszego serwisu.


Cieszymy się, że znalazłeś to czego szukałeś. Nasza baza wciąż się rozwija i jest ciągle uzupełniana o nowe pozycje do pobrania. Mamy nadzieję, że liczba obrazów dostępnych w naszej bazie Ciebie zadowala, i bezproblemowo udaje Ci się pobrać poszukiwane przez Ciebie pozycje. Jeśli jednak szukasz innego pliku do pobrania, możesz wykorzystać naszą wyszukiwarkę linków, dzięki której łatwiej odnajdziesz szukany przez Ciebie plik i upewnisz się, czy jest on dostępny w naszej bazie.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w bazie wiedzy, lub w dziale FAQ. Pobieranie nie działa, link jest uszkodzony? Zgłoś ten problem administratorom strony w wiadomości prywatnej.

Jeśli nasz serwis okazał się pomocny, możesz pomóc w jego dalszym rozwoju. Wsparcie możesz okazać w dowolny sposób, na przykład poprzez udostępnienie linku do naszej strony, wysłanie drobnej kwoty pieniężnej, bądź udostępnienie unikalnego obrazu do pobrania, którego nie ma tutaj w bazie. Z góry gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.

  Wesprzyj
speed

Pobieranie jest zbyt wolne? A może po prostu chcesz pobierać pliki szybciej i wygodniej?

Już teraz pobierz naszą darmową aplikację "Menedżer pobierania", dzięki której przyśpieszysz pobieranie nawet o 90 %. Śmiało, spróbuj już dziś :)

Dostępne edycje systemu:

Filtruj wyniki

 W tej kategorii nie są dostępne wydzielone sekcje z edycjami systemu... Linki zostały wyświetlone w jednej kategorii.


(14) pasujących linków w bazie użytkowników

 X  

 Filtrowanie listy

 Edycje konsumenckie
 Edycje biznesowe
 Wersje 32-bitowe
 Wersje 64-bitowe
 Język Polski
 Język Angielski (US/UK)
Obrazy płyt instalacyjnych systemów Windows (OEM)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku

Powiązane kategorie: