Dostępny jest nowy post w centrum wiadomości.

Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Microsoft Office XP

Kategoria: Microsoft Office- Porzucone (niewspierane) wersje

 Galeria zdjęć

Krótki opis


Microsoft Office XP znany także jako XP Microsoft Office System - wersja pakietu biurowego Microsoft Office, przygotowywana jako następca pakietu Microsoft Office 2000. Pakiet Office XP składał się z aż 7 edycji. Nowe funkcje pakietu Office XP obejmują inteligentne tagi - funkcję wyszukiwania opartą na zaznaczeniu, która rozpoznaje różne typy tekstu w dokumencie, dzięki czemu użytkownicy mogą wykonywać dodatkowe czynności; interfejs okienka zadań, który konsoliduje popularne polecenia paska menu po prawej stronie ekranu, aby ułatwić szybki dostęp do nich; nowe możliwości współpracy przy dokumentach, obsługa grup MSN i SharePoint; oraz zintegrowane funkcje rozpoznawania pisma ręcznego i mowy. W pakiecie Office XP firma Microsoft wprowadziła kilka funkcji w celu rozwiązania problemów z niezawodnością zaobserwowanych w poprzednich wersjach pakietu Office. Pakiet Office XP wprowadza także osobne aplikacje do przetwarzania obrazu, skanowania dokumentów i Clip Organizer. Office Assistant (powszechnie znany jako „Clippy”), który został wprowadzony w pakiecie Office 97 i powszechnie oczerniany przez użytkowników, jest domyślnie wyłączony w pakiecie Office XP; ta zmiana była kluczowym elementem kampanii promocyjnej Microsoftu dla pakietu Office XP. Office XP jest niezgodny z systemem Windows 95, oraz jest ostatnim pakietem, który wspiera system Windows 98/98 SE oraz Windows ME.

Office XP otrzymał głównie pozytywne recenzje po wydaniu, a krytycy chwalili jego funkcje współpracy, ochronę dokumentów i funkcje odzyskiwania oraz inteligentne tagi; jednak funkcje rozpoznawania pisma odręcznego i rozpoznawania mowy zostały skrytykowane i były w większości postrzegane jako gorsze od podobnych ofert konkurencji.


Microsoft Office XP znany także jako XP Microsoft Office System - wersja pakietu biurowego Microsoft Office, przygotowywana jako następca pakietu Microsoft Office 2000. Pakiet Office XP składał się z aż 7 edycji. Nowe funkcje pakietu Office XP obejmują inteligentne tagi - funkcję wyszukiwania opartą na zaznaczeniu, która rozpoznaje różne typy tekstu w dokumencie, dzięki czemu użytkownicy mogą wykonywać dodatkowe czynności; interfejs okienka zadań, który konsoliduje popularne polecenia paska menu po prawej stronie ekranu, aby ułatwić szybki dostęp do nich; nowe możliwości współpracy przy dokumentach, obsługa grup MSN i SharePoint; oraz zintegrowane funkcje rozpoznawania pisma ręcznego i mowy. W pakiecie Office XP firma Microsoft wprowadziła kilka funkcji w celu rozwiązania problemów z niezawodnością zaobserwowanych w poprzednich wersjach pakietu Office. Pakiet Office XP wprowadza także osobne aplikacje do przetwarzania obrazu, skanowania dokumentów i Clip Organizer. Office Assistant (powszechnie znany jako „Clippy”), który został wprowadzony w pakiecie Office 97 i powszechnie oczerniany przez użytkowników, jest domyślnie wyłączony w pakiecie Office XP; ta zmiana była kluczowym elementem kampanii promocyjnej Microsoftu dla pakietu Office XP. Office XP jest niezgodny z systemem Windows 95, oraz jest ostatnim pakietem, który wspiera system Windows 98/98 SE oraz Windows ME. Office XP otrzymał głównie pozytywne recenzje po wydaniu, a krytycy chwalili jego funkcje współpracy, ochronę dokumentów i funkcje odzyskiwania oraz inteligentne tagi; jednak funkcje rozpoznawania pisma odręcznego i rozpoznawania mowy zostały skrytykowane i były w większości postrzegane jako gorsze od podobnych ofert konkurencji.

Źródło: WikipediaKatalog dostępnych obrazów

X

Dziękujemy za pobranie pliku z naszego serwisu.


Cieszymy się, że znalazłeś to czego szukałeś. Nasza baza wciąż się rozwija i jest ciągle uzupełniana o nowe pozycje do pobrania. Mamy nadzieję, że liczba obrazów dostępnych w naszej bazie Ciebie zadowala, i bezproblemowo udaje Ci się pobrać poszukiwane przez Ciebie pozycje. Jeśli jednak szukasz innego pliku do pobrania, możesz wykorzystać naszą wyszukiwarkę linków, dzięki której łatwiej odnajdziesz szukany przez Ciebie plik i upewnisz się, czy jest on dostępny w naszej bazie.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w bazie wiedzy, lub w dziale FAQ. Pobieranie nie działa, link jest uszkodzony? Zgłoś ten problem administratorom strony w wiadomości prywatnej.

Jeśli nasz serwis okazał się pomocny, możesz pomóc w jego dalszym rozwoju. Wsparcie możesz okazać w dowolny sposób, na przykład poprzez udostępnienie linku do naszej strony, wysłanie drobnej kwoty pieniężnej, bądź udostępnienie unikalnego obrazu do pobrania, którego nie ma tutaj w bazie. Z góry gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.

  Wesprzyj

Dostępne edycje systemu:

Service Pack 3

RTM


Pokaż wszystko

Filtruj wyniki


(0) pasujących linków w bazie użytkowników

 X  

 Filtrowanie listy

 Edycje konsumenckie
 Edycje biznesowe
 Wersje 32-bitowe
 Wersje 64-bitowe
 Język Polski
 Język Angielski (US/UK)
Microsoft Office XP [Service Pack 3]
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Microsoft Office XP [RTM]
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Microsoft Office XP [Wszystkie edycje]
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
 • Minimalne wymagania systemowe
 •    Procesor: taktowany zegarem 400 MHz lub szybszym
 •    Pamięć RAM: 128 MB
 •    Miejsce na dysku: 245-565 MB
 •    Wyświetlacz: o rozdzielczości 800x600 (SVGA) pikseli
 •    System operacyjny: Windows NT 4.0 (SP6), Windows 98/98 SE, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2000, Windows Server 2003, Windows Server 2003 R2
 • Dodatkowe informacje:
 • Typ produktu:
  Program (pakiet biurowy)
 • Firma:
  Microsoft Corporation
 • Data pierszego wydania:
  5 marca 2001r.
 • Data zakończenia wsparcia:
  12 lipca 2011r.
 • Typ interfejsu:
  GUI (graficzny)

Potrzebujesz pomocy z pobraniem pliku?

Powiązane kategorie: