Dostępny jest nowy post w centrum wiadomości.

Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Microsoft Office 2007

Kategoria: Microsoft Office- Porzucone (niewspierane) wersje

 Galeria zdjęć

Krótki opis


Microsoft Office 2007 – wersja pakietu biurowego Microsoft Office, przygotowana jako następca pakietu Microsoft Office 2003. Wersja tego pakietu miała miejsce premiery podczas wydania systemu Windows Vista. Pakiet Office 2007 wprowadził nowy graficzny interfejs użytkownika, w którym zamiast pasków menu i pasków narzędzi używane są wstążki i menu pakietu Office. Pakiet Office 2007 wprowadził również formaty plików Office Open XML jako domyślne formaty plików w programach Excel, PowerPoint i Word. Nowe formaty mają ułatwić wymianę informacji między programami, poprawić bezpieczeństwo, zmniejszyć rozmiar dokumentów i umożliwić nowe scenariusze odzyskiwania. Ponadto program otrzymał bardzo dużo nowości. Od teraz domyślną czcionką tekstową jest Calibri. Word otrzymał funkcję poprawiania błędów gramatycznych, podkreślając błędne wyrażenia. Co więcej dodano także funkcję porównywania dokumentów i widoku strony internetowej. Excel otrzymał nowe funkcje formatowania tabel, oraz powiększono maksymalny limit arkusza. Excel umożliwia także możliwość importowania i eksportowania danych. Do pakietu Excel, odświeżone zostały wykresy 3D, zaś do programu PowerPoint i Word- nowe efekty, animacje, przejścia oraz style tekstowe (cieniowanie zdjęć, obramowania i wiele innych). Program Outlook potrafi od teraz odczytywać RSS i wiadomości SMS, a nawet umożliwia pracę z kalendarzem. Obsługuje także pisanie wiadomości w trybie HTML. Pakiet Office umożliwia teraz wybranie predefiniowanego stylu dokumentu, który umożliwia stworzenie dokumentu na podstawie preferencji i potrzeb użytkownika. Office 2007 jako pierwszy pakiet za pośrednictwem wtyczki potrafi otwierać dokumenty zapisane w formacie Open Document (odt).

W pakiecie Office 2007 wprowadzono funkcję Live Preview, która pozwala na zobaczenie efektów danego narzędzia bez konieczności jego zastosowania. Office 2007 zawiera nowe aplikacje i narzędzia po stronie serwera, w tym Microsoft Office Groove, pakiet do współpracy i komunikacji dla mniejszych firm, który został pierwotnie opracowany przez Groove Networks, zanim został przejęty przez Microsoft w 2005 roku. Uwzględniono także Office SharePoint Server 2007, główną wersję platformy serwerowej dla aplikacji Office, która obsługuje architekturę klient-serwer do obsługi skoroszytów Excel, które są współużytkowane w czasie rzeczywistym między wieloma komputerami, a także można je wyświetlać i edytować za pośrednictwem strony internetowej. Po wycofaniu Microsoft FrontPage wprowadzono program Microsoft SharePoint Designer, którego celem jest rozwój portali SharePoint. Niestety, aplikacje nie została uwzględniona w pakietach oprogramowania Office 2007.


Microsoft Office 2007 – wersja pakietu biurowego Microsoft Office, przygotowana jako następca pakietu Microsoft Office 2003. Wersja tego pakietu miała miejsce premiery podczas wydania systemu Windows Vista. Pakiet Office 2007 wprowadził nowy graficzny interfejs użytkownika, w którym zamiast pasków menu i pasków narzędzi używane są wstążki i menu pakietu Office. Pakiet Office 2007 wprowadził również formaty plików Office Open XML jako domyślne formaty plików w programach Excel, PowerPoint i Word. Nowe formaty mają ułatwić wymianę informacji między programami, poprawić bezpieczeństwo, zmniejszyć rozmiar dokumentów i umożliwić nowe scenariusze odzyskiwania. Ponadto program otrzymał bardzo dużo nowości. Od teraz domyślną czcionką tekstową jest Calibri. Word otrzymał funkcję poprawiania błędów gramatycznych, podkreślając błędne wyrażenia. Co więcej dodano także funkcję porównywania dokumentów i widoku strony internetowej. Excel otrzymał nowe funkcje formatowania tabel, oraz powiększono maksymalny limit arkusza. Excel umożliwia także możliwość importowania i eksportowania danych. Do pakietu Excel, odświeżone zostały wykresy 3D, zaś do programu PowerPoint i Word- nowe efekty, animacje, przejścia oraz style tekstowe (cieniowanie zdjęć, obramowania i wiele innych). Program Outlook potrafi od teraz odczytywać RSS i wiadomości SMS, a nawet umożliwia pracę z kalendarzem. Obsługuje także pisanie wiadomości w trybie HTML. Pakiet Office umożliwia teraz wybranie predefiniowanego stylu dokumentu, który umożliwia stworzenie dokumentu na podstawie preferencji i potrzeb użytkownika. Office 2007 jako pierwszy pakiet za pośrednictwem wtyczki potrafi otwierać dokumenty zapisane w formacie Open Document (odt). W pakiecie Office 2007 wprowadzono funkcję Live Preview, która pozwala na zobaczenie efektów danego narzędzia bez konieczności jego zastosowania. Office 2007 zawiera nowe aplikacje i narzędzia po stronie serwera, w tym Microsoft Office Groove, pakiet do współpracy i komunikacji dla mniejszych firm, który został pierwotnie opracowany przez Groove Networks, zanim został przejęty przez Microsoft w 2005 roku. Uwzględniono także Office SharePoint Server 2007, główną wersję platformy serwerowej dla aplikacji Office, która obsługuje architekturę klient-serwer do obsługi skoroszytów Excel, które są współużytkowane w czasie rzeczywistym między wieloma komputerami, a także można je wyświetlać i edytować za pośrednictwem strony internetowej. Po wycofaniu Microsoft FrontPage wprowadzono program Microsoft SharePoint Designer, którego celem jest rozwój portali SharePoint. Niestety, aplikacje nie została uwzględniona w pakietach oprogramowania Office 2007.

Źródło: WikipediaKatalog dostępnych obrazów

X

Dziękujemy za pobranie pliku z naszego serwisu.


Cieszymy się, że znalazłeś to czego szukałeś. Nasza baza wciąż się rozwija i jest ciągle uzupełniana o nowe pozycje do pobrania. Mamy nadzieję, że liczba obrazów dostępnych w naszej bazie Ciebie zadowala, i bezproblemowo udaje Ci się pobrać poszukiwane przez Ciebie pozycje. Jeśli jednak szukasz innego pliku do pobrania, możesz wykorzystać naszą wyszukiwarkę linków, dzięki której łatwiej odnajdziesz szukany przez Ciebie plik i upewnisz się, czy jest on dostępny w naszej bazie.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w bazie wiedzy, lub w dziale FAQ. Pobieranie nie działa, link jest uszkodzony? Zgłoś ten problem administratorom strony w wiadomości prywatnej.

Jeśli nasz serwis okazał się pomocny, możesz pomóc w jego dalszym rozwoju. Wsparcie możesz okazać w dowolny sposób, na przykład poprzez udostępnienie linku do naszej strony, wysłanie drobnej kwoty pieniężnej, bądź udostępnienie unikalnego obrazu do pobrania, którego nie ma tutaj w bazie. Z góry gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.

  Wesprzyj

Dostępne edycje systemu:

Service Pack 3

Service Pack 1

RTM


Pokaż wszystko

Filtruj wyniki


(0) pasujących linków w bazie użytkowników

 X  

 Filtrowanie listy

 Edycje konsumenckie
 Edycje biznesowe
 Wersje 32-bitowe
 Wersje 64-bitowe
 Język Polski
 Język Angielski (US/UK)
Microsoft Office 2007 [Service Pack 3]
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Microsoft Office 2007 [Service Pack 1]
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Microsoft Office 2007 [RTM]
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Microsoft Office 2007 [Wszystkie edycje]
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
 • Minimalne wymagania systemowe
 •    Procesor: taktowany zegarem 500 MHz lub szybszym
 •    Pamięć RAM: 256 MB
 •    Miejsce na dysku: 2 GB
 •    Wyświetlacz: o rozdzielczości 1024x768 (768p) pikseli
 •    System operacyjny: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (SP2), Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008, Windows Server 2003 R2 (SP2), Windows Server 2003 (SP2)
 • Inne wymagania: Zainstalowane składniki Internet Explorer 6 lub nowszy.
 • Dodatkowe informacje:
 • Typ produktu:
  Program (pakiet biurowy)
 • Firma:
  Microsoft Corporation
 • Data pierszego wydania:
  30 stycznia 2007r.
 • Data zakończenia wsparcia:
  10 października 2017r.
 • Typ interfejsu:
  GUI (graficzny)

Potrzebujesz pomocy z pobraniem pliku?

Powiązane kategorie: