Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Microsoft Office 2021

Kategoria: Microsoft Office- wspierane wersje

 Galeria zdjęć

Krótki opis


Microsoft Office 2021 to wersja pakietu biurowego Microsoft Office, który jest następcą pakietu Office 2019. Office 2021 został wydany równolegle z chwilą udostępnienia systemu Windows 11 na rynek. Oficjalnie działa tylko w systemach Windows 11, Windows 10, Windows Server 2016 i nowszych. Pakiet Office 2021 zawiera wszystkie funkcje, które są obecnie dostępne w pakiecie Office 365, a także w porównaniu do poprzednika- kilka nowych funkcji. Nowy pakiet biurowy to przede wszystkim zestaw wielu poprawek zwiększających wydajność i stabilność działania, ale również wprowadzających nieco odświeżony wygląd. Przeprojektowany interfejs – dzięki nowej ikonografii– ma być bardziej przejrzysty i czytelny, a pełnoprawny tryb ciemny powinien ułatwić oddawanie się obowiązkom w godzinach wieczornych i nocnych. Nowy Office to także zintegrowana wyszukiwarka Microsoft Search (dzięki której szybko znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, bez konieczności opuszczania edytora) oraz możliwość zapisywania wprowadzanych zmian na bieżąco (z wykorzystaniem usługi OneDrive lub SharePoint Online). Wprowadzono również obsługę formatu ODF 1.3, co oznacza, że dokumenty pakietu LibreOffice będą dobrze współpracować z MS Office. Oczywiście część nowości będzie ograniczona do konkretnych aplikacji.

Co ciekawe, najmniej nowych elementów trafiło do najpopularniejszego programu z pakietu Office, mianowicie do Worda. Najwięcej zmian wprowadzono jednak w Excelu, mianowicie dodano funkcje ułatwiające odnajdywanie wartości i treści w rozmaitych tabelkach. Sporo dobrego znalazło się też w PowerPoincie (jak choćby udoskonalone nagrywanie prezentacji do późniejszego odtworzenia) oraz w Outlooku, który doczekał się na przykład wbudowanego translatora i obsługi pisma odręcznego. Warto też podkreślić, że od tej edycji częścią pakietu jest także Microsoft Teams.


Microsoft Office 2021 to wersja pakietu biurowego Microsoft Office, który jest następcą pakietu Office 2019. Office 2021 został wydany równolegle z chwilą udostępnienia systemu Windows 11 na rynek. Oficjalnie działa tylko w systemach Windows 11, Windows 10, Windows Server 2016 i nowszych. Pakiet Office 2021 zawiera wszystkie funkcje, które są obecnie dostępne w pakiecie Office 365, a także w porównaniu do poprzednika- kilka nowych funkcji. Nowy pakiet biurowy to przede wszystkim zestaw wielu poprawek zwiększających wydajność i stabilność działania, ale również wprowadzających nieco odświeżony wygląd. Przeprojektowany interfejs – dzięki nowej ikonografii– ma być bardziej przejrzysty i czytelny, a pełnoprawny tryb ciemny powinien ułatwić oddawanie się obowiązkom w godzinach wieczornych i nocnych. Nowy Office to także zintegrowana wyszukiwarka Microsoft Search (dzięki której szybko znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, bez konieczności opuszczania edytora) oraz możliwość zapisywania wprowadzanych zmian na bieżąco (z wykorzystaniem usługi OneDrive lub SharePoint Online). Wprowadzono również obsługę formatu ODF 1.3, co oznacza, że dokumenty pakietu LibreOffice będą dobrze współpracować z MS Office. Oczywiście część nowości będzie ograniczona do konkretnych aplikacji. Co ciekawe, najmniej nowych elementów trafiło do najpopularniejszego programu z pakietu Office, mianowicie do Worda. Najwięcej zmian wprowadzono jednak w Excelu, mianowicie dodano funkcje ułatwiające odnajdywanie wartości i treści w rozmaitych tabelkach. Sporo dobrego znalazło się też w PowerPoincie (jak choćby udoskonalone nagrywanie prezentacji do późniejszego odtworzenia) oraz w Outlooku, który doczekał się na przykład wbudowanego translatora i obsługi pisma odręcznego. Warto też podkreślić, że od tej edycji częścią pakietu jest także Microsoft Teams.

Źródło: Benchmark.plKatalog dostępnych obrazów

X

Dziękujemy za pobranie pliku z naszego serwisu.


Cieszymy się, że znalazłeś to czego szukałeś. Nasza baza wciąż się rozwija i jest ciągle uzupełniana o nowe pozycje do pobrania. Mamy nadzieję, że liczba obrazów dostępnych w naszej bazie Ciebie zadowala, i bezproblemowo udaje Ci się pobrać poszukiwane przez Ciebie pozycje. Jeśli jednak szukasz innego pliku do pobrania, możesz wykorzystać naszą wyszukiwarkę linków, dzięki której łatwiej odnajdziesz szukany przez Ciebie plik i upewnisz się, czy jest on dostępny w naszej bazie.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w bazie wiedzy, lub w dziale FAQ. Pobieranie nie działa, link jest uszkodzony? Zgłoś ten problem administratorom strony w wiadomości prywatnej.

Jeśli nasz serwis okazał się pomocny, możesz pomóc w jego dalszym rozwoju. Wsparcie możesz okazać w dowolny sposób, na przykład poprzez udostępnienie linku do naszej strony, wysłanie drobnej kwoty pieniężnej, bądź udostępnienie unikalnego obrazu do pobrania, którego nie ma tutaj w bazie. Z góry gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.

  Wesprzyj
speed

Pobieranie jest zbyt wolne? A może po prostu chcesz pobierać pliki szybciej i wygodniej?

Już teraz pobierz naszą darmową aplikację "Menedżer pobierania", dzięki której przyśpieszysz pobieranie nawet o 90 %. Śmiało, spróbuj już dziś :)

Dostępne edycje systemu:

Filtruj wyniki

 W tej kategorii nie są dostępne wydzielone sekcje z edycjami systemu... Linki zostały wyświetlone w jednej kategorii.


(0) pasujących linków w bazie użytkowników

 X  

 Filtrowanie listy

 Edycje konsumenckie
 Edycje biznesowe
 Wersje 32-bitowe
 Wersje 64-bitowe
 Język Polski
 Język Angielski (US/UK)
Microsoft Office 2021 [Wszystkie edycje]
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
 • Minimalne wymagania systemowe
 •    Procesor: dwurdzeniowy taktowany zegarem 1,6 GHz lub szybszym z obsługą instrukcji SSE2
 •    Pamięć RAM: 2 GB (32-bit) lub 4 GB (64-bit)
 •    Miejsce na dysku: 4 GB
 •    Karta graficzna: obsługująca DirectX 10 lub wyższy
 •    Wyświetlacz: o rozdzielczości 1024x768 (768p) pikseli
 •    System operacyjny: Windows 11, Windows 10, Windows Server 2019, Windows Server 2016
 • Inne wymagania: Zainstalowane składniki .NET Framework w wersji 3.5 lub wyższej.
 • Dodatkowe informacje:
 • Typ produktu:
  Program (pakiet biurowy)
 • Firma:
  Microsoft Corporation
 • Data pierszego wydania:
  5 października 2021r.
 • Data zakończenia wsparcia:
  13 października 2026r.
 • Typ interfejsu:
  GUI (graficzny)

Kup klucz licencyjny

Potrzebujesz pomocy z pobraniem pliku?

Powiązane kategorie: