Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Pokaż prostą listę
   Tryb dużej czcionki
   Tryb małej czcionki
   Wyłącz ikony listy

   Uwaga! Niektóre ustawienia mają zastosowanie dla niektórych elementów strony.

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Biblioteka plików

Baza WindowsBASE.pl ma charakter otwarto-źródłowy i jest zbudowana na zasadzie udostępniania obrazów i programów związanych z tematyką systemów operacyjnych. Baza składa się z linków do zewnętrznych stron na których możesz pobrać wybrany przez Ciebie plik. Linki są otwarte, to znaczy, że każdy użytkownik może dodać link pobierający plik do bazy, jeżeli nie narusza on praw autorskich, a nawet zastrzec go i prosić o usunięcie na wolę autora. Ze względu na ochronę praw autorskich, administratorzy tej strony nie publikują żadnych kluczy aktywacyjnych, ani nie polecają żadnych aktywatorów łamiących prawo. Możesz wykorzystać znajdujące się tutaj obrazy do celów edukacyjnych, lub prywatnych.


Każda edycja systemu znajdująca się na liście poniżej znajdują się w określonych podkategoriach, tzn. w folderze: (Wspierane wersje)- znajdziesz pliki zawierające aktualne kompilacje systemów, lub możliwe najnowsze ich wersje, w katalogu: (Porzucone wersje) są umieszczone starsze wersje systemów, nie wspierane przez producenta oprogramowania, natomiast w kategorii: Wersje rozwojowe (Beta) znajdziesz obrazy zawierające kompilacje testowych wersji systemu.


Tematyczne strony internetowe

Informacje o bazie:


Aktualnie posiadamy: 8806 plików w bazie. Oscylacyjny rozmiar bazy wynosi ~ 15.11 TB (terabajtów) danych, z wykluczeniem linków do innych źródeł zewnętrznych.

Ostatnia aktualizacja bazy: 2023-05-03 14:10:53


Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do stanu działania linków na zasadzie "tak jak jest" i nie odpowiadamy za wszelkie usterki wynikające z powodu winy serwera bądź błędów użytkownika. Zawsze jednak staramy się zapewnić najlepsze wrażenia z seriwsu, dlatego wciąż go ulepszamy i naprawiamy wadliwe linki. Jeśli masz problem z pobieraniem, zobacz poradnik najczęściej zadawanych pytań. Miej też na uwadze to, że niektóre kategorie zostały scalone, przez co wybrane pliki można podejrzeć jako zgrupowane, po za katalogiem. Zalecamy używanie wyszukiwarki plików w celu znalezienia pożądanego przez ciebie pliku (linku do pobrania).


Sprawdź ostatnie zmiany w bazie naszych plików