Dostępny jest nowy post w centrum wiadomości.

Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Programy diagnostyczne

Kategoria: Inne

Programy diagnostyczne, świetnie zdadzą egzamin w poszukiwaniu i naprawianiu usterki komputera. Możesz za pomocą nich naprawić uruchamianie systemu Windows, zainstalować lub przenieść na inną partycję lub dysk, utworzyć nowy wolumin na pliki lub odzyskać z uszkodzonych sektorów. Może także sprawdzić stan komponentów, a nawet odzyskać hasła, przywrócić kopie zapasową i przeskanować komputer w poszukiwaniu wirusów.

Jeżeli twój system przestał działać, nie masz dostępu do ustawień ratunkowych, nie masz możliwości uruchomienia trybu awaryjnego a chciałbyś wykonać wszelkie możliwe kroki w odzyskiwaniu systemu sprzed stanu awarii, pobierz obrazy dysków ratunkowych, wypal je na płycie bądź utwórz nośnik bootowalny. W ten sposób będziesz mógł otworzyć ustawienia przywracania, gdy system odmówi ci współpracy. Obrazy te działają na zasadzie opcji "Naprawa komputera" podczas instalacji świeżej kopii systemu na dysku.

Jeżeli masz wątpliwości co do działania systemu, komputer wolno działa, internet jest zablokowany, otrzymujesz wyskakujące i niechciane komunikaty reklamowe, być może padłeś ofiarą szkodliwego oprogramowania, które mogło zostać przepuszczone przez twój program antywirusowy. Możesz wtedy użyć skanerów antywirusowych, by móc rozwiązać ten problem.

Z kolei jeżeli chciałbyś sprawdzić działanie twojego komputera, przetestować czy wszystko działa jak należy, pobierz zestaw programów diagnostycznych, dzięki którym zweryfikujesz stan poszczególnych komponentów a nawet otrzymasz informacje o podzespołach, które wymagają uwagi i konserwacji.


Katalog dostępnych obrazów

X

Dziękujemy za pobranie pliku z naszego serwisu.


Cieszymy się, że znalazłeś to czego szukałeś. Nasza baza wciąż się rozwija i jest ciągle uzupełniana o nowe pozycje do pobrania. Mamy nadzieję, że liczba obrazów dostępnych w naszej bazie Ciebie zadowala, i bezproblemowo udaje Ci się pobrać poszukiwane przez Ciebie pozycje. Jeśli jednak szukasz innego pliku do pobrania, możesz wykorzystać naszą wyszukiwarkę linków, dzięki której łatwiej odnajdziesz szukany przez Ciebie plik i upewnisz się, czy jest on dostępny w naszej bazie.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w bazie wiedzy, lub w dziale FAQ. Pobieranie nie działa, link jest uszkodzony? Zgłoś ten problem administratorom strony w wiadomości prywatnej.

Jeśli nasz serwis okazał się pomocny, możesz pomóc w jego dalszym rozwoju. Wsparcie możesz okazać w dowolny sposób, na przykład poprzez udostępnienie linku do naszej strony, wysłanie drobnej kwoty pieniężnej, bądź udostępnienie unikalnego obrazu do pobrania, którego nie ma tutaj w bazie. Z góry gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.

  Wesprzyj

Dostępne edycje:

Narzędzia diagnostyczne

Skanery antywirusowe

Dyski ratunkowe


Pokaż wszystko