Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Pokaż prostą listę
   Tryb dużej czcionki
   Tryb małej czcionki
   Wyłącz ikony listy

   Uwaga! Niektóre ustawienia mają zastosowanie dla niektórych elementów strony.

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Kontakt

Jeśli chciałbyś się skontaktować z administracją strony z powodu chęci zgłoszenia nie działającego linku w bazie obrazów, chciałbyś napisać wiadomość prywatną lub przekazać opinię dotyczącą tej strony, prosimy o przesłanie odpowiedniej wiadomości za pomocą formularza dostępnego poniżej. Możesz też napisać wiadomość bezpośrednio na adres [email protected] całkowicie anonimowo. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzenia na wiadomość w ciągu kilku dni, dlatego też prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.  • O nas...

Strona windowsbase.pl to tworzona z pasji strona internetowa, której głównym celem jest kolekcjonowanie wszelkiego rodzaju obrazów instalacyjnych, związanych z systemem Microsoft Windows, Linux, a także programów i wszelkich dodatków przeznaczonych dla owych systemów. Została założona w 2019 roku. Przez cały okres strona rozrosła się i zebrała pokaźną bibliotekę obrazów, które są udostępniane przez nas na naszym oficjalnym serwerze FTP, oraz serwerach głównych Archive.org i Mega.NZ. Możemy pochwalić się liczbą ponad 8000 plików, o łącznej wartości ponad 14 TB danych. Strona nie byłaby taka sama, gdyby nie pomogli by nam sami użytkownicy- poprzez wsparcie finansowe oraz dodanie dużej ilości plików. Baza jest otwarta, co oznacza, iż każdy może mieć wpływ na jej całokształt. Jeśli chciałbyś/chciałabyś się zapytać, czy pobieranie obrazów z tej strony jest bezpieczne, to zapewniamy Cię, że jest. Każdy plik jest zweryfikowany i przeskanowany pod kątem wirusów i innych ukrytych zagrożeń, przez co z góry masz zapewnioną pewność bezpieczeństwa.

Strona wciąż się rozwija, w wolnym czasie dodawane są nowe obrazy, naprawiane linki, czy też dodawane artykuły pomocy technicznej. To wszystko pochłania cenny czas, jednak pasją trzeba się dzielić. W naszym imieniu jako administratorzy tej strony pragniemy podziękować wszystkim podmiotom, oraz osobom, które dodały coś od siebie na rzecz rozwoju tej strony. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej strony, chciałbyś coś zmienić (w wyglądzie, funkcjonalności) zapraszamy do kontaktu. Jeśli chciałbyś wesprzeć naszą stronę internetową, możesz przekazać dobrowolną dotację na rzecz jej rozwoju. Możesz tego dokonać klikająć zakładkę na poniższy przycisk. Z góry dziękujemy :)

Wesprzyj naszą stronę