Dostępny jest nowy post w centrum wiadomości.

Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Microsoft Windows Home Server 2007 (BETA)

Kategoria: Microsoft Windows Server- (Edycje rozwojowe/BETA)

Krótki opis


Windows Home Server (o nazwie kodowej Quattro) to rozwiązanie serwera domowego opracowane przez firmę Microsoft. Opiera się na bazie kodu Windows Small Business Server 2003. Po raz pierwszy został wprowadzony do produkcji 16 lipca 2007 r. i został ogólnie udostępniony 4 listopada 2007 r. Jego celem było ułatwienie rodzinom tworzenia kopii zapasowych ważnych informacji poprzez włączenie serwera. System operacyjny był krótkotrwały, a wsparcie zakończyło się 8 stycznia 2013 r. Zastąpił go Windows Home Server 2011. Kluczową funkcjonalnością Windows Home Server jest Konsola, która pozwala administratorowi konfigurować pewne aspekty serwera (takie jak zarządzanie komputerami w sieci, podgląd stanu dysków oraz możliwość tworzenia i modyfikowania kont użytkowników) poprzez specjalną aplikację do zarządzania serwerem. Użytkownicy mogą zdalnie logować się do pulpitu serwera online, udostępniać osobiste pliki na serwerze i publikować obrazy w Internecie za pomocą wbudowanej funkcji witryny — wszystko to można osiągnąć za pomocą oprogramowania Home Server Connector. Chociaż jądro zgłasza system Windows Home Server jako wersję 5.2, wersja w konsoli Home Server i środowisku preinstalacyjnym to 6.0. Wraz z premierą Windows Home Server, została również wydana książka dla dzieci zatytułowana „Mamo, dlaczego w domu jest serwer?”, która miała na celu wypromować nowy system operacyjny dla użytkowników domowych.


Katalog dostępnych obrazów

X

Dziękujemy za pobranie pliku z naszego serwisu.


Cieszymy się, że znalazłeś to czego szukałeś. Nasza baza wciąż się rozwija i jest ciągle uzupełniana o nowe pozycje do pobrania. Mamy nadzieję, że liczba obrazów dostępnych w naszej bazie Ciebie zadowala, i bezproblemowo udaje Ci się pobrać poszukiwane przez Ciebie pozycje. Jeśli jednak szukasz innego pliku do pobrania, możesz wykorzystać naszą wyszukiwarkę linków, dzięki której łatwiej odnajdziesz szukany przez Ciebie plik i upewnisz się, czy jest on dostępny w naszej bazie.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w bazie wiedzy, lub w dziale FAQ. Pobieranie nie działa, link jest uszkodzony? Zgłoś ten problem administratorom strony w wiadomości prywatnej.

Jeśli nasz serwis okazał się pomocny, możesz pomóc w jego dalszym rozwoju. Wsparcie możesz okazać w dowolny sposób, na przykład poprzez udostępnienie linku do naszej strony, wysłanie drobnej kwoty pieniężnej, bądź udostępnienie unikalnego obrazu do pobrania, którego nie ma tutaj w bazie. Z góry gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.

  Wesprzyj

Dostępne edycje systemu:

Filtruj wyniki

 W tej kategorii nie są dostępne wydzielone sekcje z edycjami systemu... Linki zostały wyświetlone w jednej kategorii.


(26) pasujących linków w bazie użytkowników

 X  

 Filtrowanie listy

 Edycje konsumenckie
 Edycje biznesowe
 Wersje 32-bitowe
 Wersje 64-bitowe
 Język Polski
 Język Angielski (US/UK)
Microsoft Windows Home Server 2007 (BETA) (Wszystkie dostępne)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku

UWAGA!


NIE JEST TO PEŁNA WERSJA SYSTEMU, LECZ JEJ WERSJA ROZWOJOWA, KTÓRA NIE JEST UKOŃCZONA ORAZ STABILNA! INSTALACJA TEGO SYSTEMU MOŻE PRZYNIEŚĆ NIESPODZIEWANE SKUTKI, TAKIE JAK: AWARIE, WOLNE DZIAŁANIE, BŁĘDY SYSTEMU, UTRATĘ DANYCH I WIELE INNYCH USTEREK. PONADTO MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY PODCZAS INSTALACJI. ZALECAMY INSTALACJĘ TEGO SYSTEMU TYLKO NA MASZYNIE WIRTUALNEJ PRZEZ BARDZIEJ DOŚWIADCZONE OSOBY W CELU UNIKNIĘCIA PROBLEMÓW.

 • Minimalne wymagania systemowe
 •    Procesor: taktowany zegarem 1 GHz lub szybszym
 •    Pamięć RAM: 512 MB
 •    Miejsce na dysku: 20 GB
 •    Karta graficzna: obsługująca DirectX 8.0 obsługująca model sterowników WDDM 1.0 lub wyższy
 •    Wyświetlacz: o rozdzielczości 800 x 600 pikseli
 • Zalecane wymagania systemowe:
 • System działa responsywnie przy 2 GB pamięci RAM, oraz dwurdzeniowym procesorze o taktowaniu nie mniejszym niż 1.7 GHz. Zapewnij co najmniej 80 GB wolnego miejsca dla tego systemu, około 20 GB na system, kolejne 60 GB na partycję danych. Upewnij się też, czy komputer na którym zainstalowany został dany system posiada kartę sieciową Ethernet o prędkości 10/100/1000 Mbps. Wyświetlacz dopasuj do swoich predyspozycji, my zalecamy używanie nie mniejszej niż 1024x1080 pikseli.

 • Ważne informacje:
 • Jeśli instalujesz systemy rozwojowe na maszynie wirtualnej, upewnij się, że instalujesz go na wirtualnym dysku opartym o kontroler IDE, inaczej instalator lub system zawiesi ci się i wyświetli niebieski ekran śmierci! Pamiętaj o tym.

 • Informacje o systemie:
 • Typ produktu:
  OS (System Operacyjny)
 • Firma:
  Microsoft Corporation
 • Licencja:
  Zamknięte oprogramowanie. Wymaga klucza licencyjnego do korzystnia z produktu.
 • Typ interfejsu:
  GUI (graficzny)

Więcej informacji (strona w jęz. ang.)

Potrzebujesz pomocy z pobraniem pliku?

Powiązane kategorie: