Dostępny jest nowy post w centrum wiadomości.

Panel użytkownikaUstawienia   Ukryj okna dialogowe
   Ukryj opis kategorii
   Ukryj galerię zdjęć
   Tryb dużej czcionki
   Wyłącz ikony listy

Language
   Ustawienia działają na wybrane elementy strony

Nie można wyświetlić tej strony na tym ekranie! Ma on zbyt małą rozdzielczość.

Strona nie została zaprojektowana z myślą o urządzeniach mobilnych. By zobaczyć zawartość tej strony, prosimy zmienić urządzenie na te z większym ekranem, lub włączyć tryb przeglądarki na komputery w twoim urządzeniu mobilnym.

Microsoft Windows Server 2003/2003 R2 (BETA)

Kategoria: Microsoft Windows Server- (Edycje rozwojowe/BETA)

Krótki opis


Windows Server 2003 jest serwerowym odpowiednikiem systemu Windows XP. Występuje w edycjach takich jak Datacenter, Web Server, Standard, Enterprise i Small Business (ta ostatnia jest technicznie odrębną wersją). Zastępuje serwerową wersję systemu Windows 2000 Server, natomiast jego następca został Windows Server 2008. Jest to ostatnia wersja systemu Windows Server obsługująca komputery bez modułu ACPI i ostatnia wersja systemu Windows, która używa NTLDR do uruchamiania systemu. Istnieje powszechne błędne przekonanie, że ten dźwięk uruchamiania z animacji promocyjnej jest używany w wersji systemu Windows Server 2003 dla wersji językowej systemu stworzonego dla Wielkiej Brytanii. Jednak żadna edycja systemu Windows dla danego kraju nie została wydana, dopóki firma Microsoft nie została zmuszona do stworzenia wariantów N i KN odpowiednio dla Europy i Korei Południowej, która usuwała program Windows Media Player i inne funkcje ze względu na przepisy antymonopolowe. Wszystkie wersje i lokalizacje systemu Windows Server 2003 używają dźwięku uruchamiania systemu Windows XP. 23 września 2020 r. na 4chan wyciekł kod źródłowy systemu Windows XP Service Pack 1 i kompilacji RTM systemu Windows Server 2003. Jak wspomniano w oryginalnym poście, kod krążył w prywatnych kręgach najwyżej od kilku lat. Ze względu na niekompletność obu repozytoriów kodu źródłowego, głównie w ramach funkcji aktywacji, można słusznie założyć, że ujawnienie pochodziło od Partnera Microsoft, który miał dostęp do kodu źródłowego, a nie od samego Microsoftu. Możliwość spojrzenia na podstawy tego systemu operacyjnego doprowadziła do pewnych odkryć, czego przykładem są testy umożliwiające włączenie strony startowej opartej na DirectUI, która jest użyteczna w kompilacji 2410.


Katalog dostępnych obrazów

X

Dziękujemy za pobranie pliku z naszego serwisu.


Cieszymy się, że znalazłeś to czego szukałeś. Nasza baza wciąż się rozwija i jest ciągle uzupełniana o nowe pozycje do pobrania. Mamy nadzieję, że liczba obrazów dostępnych w naszej bazie Ciebie zadowala, i bezproblemowo udaje Ci się pobrać poszukiwane przez Ciebie pozycje. Jeśli jednak szukasz innego pliku do pobrania, możesz wykorzystać naszą wyszukiwarkę linków, dzięki której łatwiej odnajdziesz szukany przez Ciebie plik i upewnisz się, czy jest on dostępny w naszej bazie.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w bazie wiedzy, lub w dziale FAQ. Pobieranie nie działa, link jest uszkodzony? Zgłoś ten problem administratorom strony w wiadomości prywatnej.

Jeśli nasz serwis okazał się pomocny, możesz pomóc w jego dalszym rozwoju. Wsparcie możesz okazać w dowolny sposób, na przykład poprzez udostępnienie linku do naszej strony, wysłanie drobnej kwoty pieniężnej, bądź udostępnienie unikalnego obrazu do pobrania, którego nie ma tutaj w bazie. Z góry gorąco dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.

  Wesprzyj

Dostępne edycje systemu:

RTM

R2 (RTM)


Pokaż wszystko

Filtruj wyniki


(26) pasujących linków w bazie użytkowników

 X  

 Filtrowanie listy

 Edycje konsumenckie
 Edycje biznesowe
 Wersje 32-bitowe
 Wersje 64-bitowe
 Język Polski
 Język Angielski (US/UK)
Microsoft Windows Server 2003 (BETA) (RTM)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Microsoft Windows Server 2003 R2 (BETA) (RTM)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku
Microsoft Windows Server 2003 (Wszystkie dostępne)
 Link do pobrania
 Nazwa pliku
 Rozmiar pliku

UWAGA!


NIE JEST TO PEŁNA WERSJA SYSTEMU, LECZ JEJ WERSJA ROZWOJOWA, KTÓRA NIE JEST UKOŃCZONA ORAZ STABILNA! INSTALACJA TEGO SYSTEMU MOŻE PRZYNIEŚĆ NIESPODZIEWANE SKUTKI, TAKIE JAK: AWARIE, WOLNE DZIAŁANIE, BŁĘDY SYSTEMU, UTRATĘ DANYCH I WIELE INNYCH USTEREK. PONADTO MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY PODCZAS INSTALACJI. ZALECAMY INSTALACJĘ TEGO SYSTEMU TYLKO NA MASZYNIE WIRTUALNEJ PRZEZ BARDZIEJ DOŚWIADCZONE OSOBY W CELU UNIKNIĘCIA PROBLEMÓW.

 • Minimalne wymagania systemowe
 •    Procesor: taktowany zegarem 733 MHz lub szybszym
 •    Pamięć RAM: 512 MB
 •    Miejsce na dysku: 1.5 GB
 •    Karta graficzna: obsługująca DirectX 8.0 obsługująca model sterowników WDDM 1.0 lub wyższy
 •    Wyświetlacz: o rozdzielczości 800 x 600 pikseli
 • Zalecane wymagania systemowe:
 • W zależności od edycji minimalne wymagania zalecają użycie procesora o mocy większej od 133 MHz, zalecane jest użycie procesora o taktowaniu 550 MHz, zaś 733 MHz tyczy się tylko procesorów Intel Itanium. My jednak zalecamy użycie procesora o taktowaniu 1 GHz. By wykorzystać wszystkie dostępne funkcje systemu serwerowego, posiadaj zainstalowane co najmniej dwie karty sieciowe Ethernet o prędkości 10/100/1000 Mbps, dwa procesory oraz co najmniej 2-4 GB wolnej pamięci RAM. Wyświetlacz dopasuj do swoich potrzeb, my zalecamy używanie nie mniejszego niż 1024x1080 pikseli.

 • Ważne informacje:
 • Jeśli instalujesz systemy rozwojowe na maszynie wirtualnej, upewnij się, że instalujesz go na wirtualnym dysku opartym o kontroler IDE, inaczej instalator lub system zawiesi ci się i wyświetli niebieski ekran śmierci! Pamiętaj o tym.

 • Informacje o systemie:
 • Typ produktu:
  OS (System Operacyjny)
 • Firma:
  Microsoft Corporation
 • Licencja:
  Zamknięte oprogramowanie. Wymaga klucza licencyjnego do korzystnia z produktu.
 • Typ interfejsu:
  GUI (graficzny)

Więcej informacji (strona w jęz. ang.)

Potrzebujesz pomocy z pobraniem pliku?

Powiązane kategorie: