• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy rok, nowe zmiany
#1
Witajcie,

Nowy Rok to okazja do spełnienia niedokonanych marzeń i celów oraz dokonania wielkich zmian. Rok temu informowaliśmy o tym, że będziemy pracować nad ulepszeniem wyglądu naszego serwisu. Co prawda nie odbyło się bez nerwów i komplikacji, ale uporaliśmy się z tym. Od dawna nie powstał żaden post z naszej strony, byliśmy bardzo zajęci tworzeniem niespodzianki, którą wydaliśmy właśnie dzisiaj. Owa niespodzianka miała ujawnić się nieco wcześniej, ale ze względu na brak czasu oraz szczególnego zaawansowania projektu, postanowiliśmy przełożyć jej publikację na później. I tak się stało. Wydaliśmy właśnie nową aplikację do pobierania linków z naszej bazy. Od teraz większość obrazów będzie można pobrać szybko i bezproblemowo. Dwa kliknięcia myszką i plik się pobiera, czyż to nie wygodne, prawda? Nieco więcej o tej aplikacji znajdziecie na stronie projektu: https://windowsbase.pl/app.php. Gorąco zachęcamy do testowania i zgłaszania błędów na bieżąco.

Co planujemy w roku 2022? Szczerze, jeszcze nie wiemy, jednak mamy nadzieję, że będzie bardzo obfity w nowości jak poprzedni. Wciąż w bazie są do naprawienia luki w działach i kategoriach, szczególnie w dziale Linux, brakuje linków z bety RTM systemu Windows 10, należałoby się też dodać brakujące przyciski, dzięki którym pojawiają się zrzuty ekranu danych kompilacji w kategoriach "Beta". Ogólnie rzecz biorąc, pozostała nam "praca pod maską", czyli optymalizacja bazy, naprawienie "dziur" oraz ulepszenie ogólnego wrażenia strony. Na chwilę obecną nie planujemy już zmieniać nic w wyglądzie, gdyż uważamy, że nie ma takiej potrzeby- wcześniej gdy strona była tworzona za pomocą programów, tworzyła błędy i była mocno ograniczona wizualne oraz funkcjonalnie. Teraz mamy nad tym wszystkim kontrolę i wygląda to świetnie.

To tyle w temacie naszych przyszłych planów. Mamy nadzieję, że jeszcze się usłyszymy, lecz zanim pożegnamy się w tym poście, chcielibyśmy w imieniu całej naszej administracji życzyć Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku oraz spełnienia wszelkich marzeń. 

Pozdrawiamy
Prawdziwy informatyk wiesza się z komputerem...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości