• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodanie nowej kategorii do bazy?
#1
Cześć, przeglądałem właśnie bazę systemów Linux i zauważyłem, że nie ma tutaj systemu Arch Linux, którego można byłoby dodać do listy kategorii. Mój kolega korzysta z tego systemu, twierdzi, że jest całkiem popularny i modularny, praktycznie dla każdej osoby ogarniętej z komendami. Skoro już istnieje wiele kategorii w których znajdują się dystrybucje systemu Linux, to pomyślałem, że być może dodalibyście nową kategorię do bazy z systemami Arch Linux??? Łatwiej byłoby wtedy pobrać plik obrazu, niż szukać w Internecie.

Wersje archiwalne można ściągnąć z katalogu FTP: https://archive.archlinux.org/iso/
Nowsza wersja jest dostępna tylko przez Torrent: https://archlinux.org/releng/releases/20...1/torrent/
Wciąż mam starego kompa z XP-kiem na pokładzie, gdzieś na strychu...

Moje spece: Intel Core i3-4170, 8 GB RAM, NVIDIA GTX 750 TI, SSD 256 GB Crucial
  Odpowiedz
#2
Ja tam korzystałem niewiele z Linux'ów (można powiedzieć, że prawie w ogóle nie korzystałem, z wyjątkiem Ubuntu) i nie wiem czy wypowiadać się na ten temat. Wiem tylko że Linux to ulubiony system hakerów (szczególnie Kali Linux), oraz że jest darmowy (choć są dystrybucje które mają płatne edycje jak np.: Zorin OS). Ja tam jestem tylko i wyłącznie użytkownikiem Windowsa, więc to tyle co powiem.
Procesor : Intel® Celeron N3350 | 1.1GHz
RAM : 4GB
Dyski : 32GB eMMC / 500GB HDD
OS : Windows 11 Home build 22000.100 x64

#Windows11
  Odpowiedz
#3
Dzięki za sugestię, na chwilę obecną staramy się zaktualizować wszystkie obrazy w kategoriach Linux, głównie z tego względu iż często się dezaktualizują, a już od dawna tam nie zaglądaliśmy. Postaramy się dodać taką kategorię po zakończeniu aktualnych prac.
Prawdziwy informatyk wiesza się z komputerem...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości