• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finalna wersja Windows Server 2022
Cześć, zauważyłem, że ostatnimi czasy było dosyć cicho na temat nowej wersji Windows Server 2022, ale kilka dni temu zaczęły rozchodzić się newsy na temat wydania oficjalnej wersji systemu do pobrania. Gdyby ktoś był zainteresowany pobraniem i zobaczeniem nowej wersji systemu, to podsyłam tutaj linka, z którego można sobie pobrać cały obraz.

https://software-download.microsoft.com/..._en-us.iso
Wciąż mam starego kompa z XP-kiem na pokładzie, gdzieś na strychu...

Moje spece: Intel Core i3-4170, 8 GB RAM, NVIDIA GTX 750 TI, SSD 256 GB Crucial
  Odpowiedz
Windows Server 2022 w wersji RTM jest od dawna dostępny do pobrania na stronie WindowsBase.
Procesor : Intel® Celeron N3350 | 1.1GHz
RAM : 4GB
Dyski : 32GB eMMC / 500GB HDD

#Windows11
  Odpowiedz
No tak ale jest to wersja beta, teraz ten link co podlinkowałem to jest obraz już pełnej wersji która wyszła z kanału RTM podajże. Nie znam się na nazewnictwie ich obrazów, tylko po prostu zauważyłem, że plik ma inny numer oraz nazwę. Ta wersja RTM dostępna w bazie, oraz wersja wydana przez MS różnią się już na pierwszy rzut oka. Pierwszy plik i drugi mają inną wagę pliku i różnią się numerkiem. W każdym razie załączam zrzut na potwierdzenie.

Wciąż mam starego kompa z XP-kiem na pokładzie, gdzieś na strychu...

Moje spece: Intel Core i3-4170, 8 GB RAM, NVIDIA GTX 750 TI, SSD 256 GB Crucial
  Odpowiedz
A ok, bo ja tą wersję Servera 2022 z bazy pobrałem z Microsoft Evaluation Center, a nie zauważyłem, że jest zaktualizowana wersja. Spróbuje znaleźć polską wersję Servera 2022. Zrobię update jak znajdę plik ISO.

Edit : Link do pliku ISO, jednakże jest to również ten sam Server 2022 z bazy tylko, że w wersji polskiej. Próbowałem znaleźć zaktualizowaną wersje, ale prawdopodobnie nigdzie (poza serwerami Microsoftu) nie ma polskiego pliku ISO. Znalazłem tylko MD5 zaktualizowanego pliku ISO.

MD5 : 9f0bb655f84fe3851db4ff139fa1cb0e
Procesor : Intel® Celeron N3350 | 1.1GHz
RAM : 4GB
Dyski : 32GB eMMC / 500GB HDD

#Windows11
  Odpowiedz
Ponieważ utworzenie kategorii pod jeden obraz mija się z celem, przypięliśmy post na forum oraz dodaliśmy link do bazy użytkowników. Link zostanie dodany oficjalnie do kategorii, gdy zdobędziemy większą liczbę obrazów.
Prawdziwy informatyk wiesza się z komputerem...
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości