• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeciek Longhornów!
========================================
#1-2020-01-26 22:05:14
rubinot42

Jak widać, społeczność wciąż dba o Windowsy... User zwany Grabberslasherem zrobił przeciek ponad 30 obrazów z Longhornami...
https://imgur.com/a/FdD2hcF Zródło: https://www.betaarchive.com/forum/viewt … 62&t=40726
Ale żeby się cieszyć Longhornami, należy mieć dostęp do serwerów BetaArchive. Trzeba udostępnić jakieś wydanie które nie jest na serwerze FTP.
Z poważaniem,
rubinot42

#2-2020-01-27 00:31:16
Administrator

Właśnie ostatnio widziałem ten przeciek Longhornów, ale niestety nie mam dostępu do strony BetaArchive. Próbowałem wysłać im jeden z obrazów który był naprawdę wyjątkowy, ale się nie przyjął, więc raczej nie widzę by na chwilę obecną mógł uzyskać dostęp do archiwów. Nawet szukałem w swojej bibliotece jakiś obrazów które mógłby być unikatowe, ale niestety nic takowego nie posiadam. Być może w przyszłości na forum ktoś udostępni lub pochwali się jakimś unikatowym nośnikiem i wtedy otrzymamy dostęp do archiwum. Na chwilą obecną stoję w miejscu i za bardzo nie mogę nic zrobić. Trzeba czekać cierpliwie i zacząć rozglądać się za istnymi perełkami.

#3-2020-01-27 00:44:21
rubinot42

Ja również nie mam dostępu do FTP ale konto mam... Jeden problem jest tylko... Mam unikatową wersję win 10 build 9926 po polsku (na dodatek ESD)... ale mam zbyt wolny uploading... Może chcesz linka do tego buildu, Mattronix?

#4-2020-01-27 15:47:53
Administrator

Z tego co się orientuje wątpię aby plik ESD został przyjęty, akceptowane są tylko archiwa z zawartością plików ISO lub MDF. Na przykład mój plik który wstawiałem został odrzucony bo nie miał archiwum [dblpt][pion] Jeżeli nic nie zawiedzie (oczywiście) to być może uda mi się uzyskać dostęp do BetaArchive w niedalekiej przyszłości, ale na razie warto uzbroić się w cierpliwość i czekać do momentu aż znajdę coś co mogę wysłać na serwery BA. W każdym razie jestem otwarty na wszelkie propozycje.

#5-2020-01-27 22:30:05
rubinot42

Ale kilka plików ESD jest na serwerze ftp... A co do archiwum musisz skompresować to do rara lub zipa w winrarze... A jakie masz unikatowe wydanie? Bo bym Ci pomógł z nim.
Z poważaniem,
rubinot42

https://imgur.com/a/Lawm0S2

A propo twojego unikatowego wydania, chciałbym linka do niego i bym pomyślał co by z nim zrobić i poprawione wydanie wrzuciłbym ja. Co o tym sądzisz?
Z poważaniem,
rubinot42

#6-2020-01-28 01:52:02
Administrator

Obraz który wrzucałem już od dawna nie istnieje, bo konto mam od ponad dwóch lat i od tego czasu wiele się zmieniło. Zresztą był to mało wartościowy dysk - z dodatkami do Windowsa 2000. Nie chciałbym robić kłopotów, lecz cały upload ESD i korzystanie z konta przez dwie osoby ??? To może skończyć się banem, zgodnie z zapiskami w regulaminie na ich stronie. Dla bezpieczeństwa i uniknięcia zbanowania z serwisu wolałbym korzystanie z własnego konta na BA.

#7-2020-01-28 02:11:57
rubinot42

Ja bym na swoim koncie wrzucił ten obraz ale skoro twierdzisz że już nie istnieje już nie ma sensu... Nawet sam mrpijey się zgodził na to abym mu zrobił upload polskiego 9926
Dowód: https://imgur.com/a/G5TcwNX
mimo wszystko, trzeba czegoś lekkiego na archive.org np. stare programy adobe, corel, itd... bo mam na uploadingu średnią predkość 200 kbps...
Z poważaniem,
rubinot42

#8-2020-01-28 21:35:13
Administrator

Czyli z tego co rozumiem proponujesz mi bym pomógł Ci wysłać obraz na FTP ?

#9-2020-01-28 22:36:49
rubinot42

Tak, pomoc byłaby kluczem do sukcesu
A propo, dzisiaj znalazłem szwedzkiego Windowsa 98 SE OEM i zamierzam go wrzucić zanim to zrobię to się spytam mrpijeya na pw czy to jest dobry obraz.

#10-2020-01-28 23:45:02
Administrator

Chyba się nie przyjmie, sprawdzałem ten sposób, pobrałem obraz z internetu i wstawiłem na FTP. Wiadomo oczywiście, że odrzucił bo obrazów pobranych z internetu nie przyjmuje.
A tak z ciekawości spytam, dlaczego chcesz wgrać swój obraz? Również zbierasz kolekcję windowsów?

#11-2020-01-28 23:56:46
rubinot42

Na Discordzie pisałem do niego więc jak nie ma tego systemu na serwerze to może przyjąć. I dlaczego chcę wgrać swój obraz? Bo żeby mieć dostęp Tongue
I tak, ja również robie kolekcję windowsów. Niestety bez FA FTP to ja połowy tej kolekcji co oni mają.
A taki jeden koleś wrzucił niemieckiego Windowsa Whistler 2505 z Internetu i przyjął go.
A poza tym, on przyjmuje obrazy z MSDN, przyjmuje oryginalne (o ile nie zostały zmodyfikowane pliki obrazu). No i co, never give up.

Trzeba po prostu udowodnić mrpijeyowi że obraz jest oryginalny, i tyle.

#12-2020-01-29 01:28:49
Administrator

Ok, to jeśli chcesz to podaj dane do konta, link do obrazu i wolnym czasie (nie obiecuję kiedy) wstawię ci na serwer.
Tylko powiedz czy mam to wgrać w postaci archiwum czy zwykłego pliku ESD ?

#13-2020-01-30 01:18:30
rubinot42

Nie, ja nie chcę mieć perm bana tam u nich, wstawie sam ten obraz w wolnym czasie ok? A jak będziesz chciał coś odemnie wal do mnie na discorda - dbusgnd#1328
Z poważaniem.

#14-2020-02-03 00:10:50
rubinot42

A propo, obraz z szwedzkim w98 se jest uszkodzony więc trzeba się za kolejnym windowsem rozglądać aby wrzucic na ftp

#15-2020-02-03 16:43:32
Administrator

Próbowałeś wgryrwać abandonware ? Jego jest o wiele więcej niż porozrzucanych w sieci obrazów Windows, które albo już dawno są na FTP albo są uszkodzone.

#16-2020-02-03 21:24:14
rubinot42

Tak, nie było szwedzkiego w98 w wersji zwykłej a była wersja Select, zdecydowałem wrzucic OEMa ale nie bo jest uszkodzony. A zwykły w98 też. Trzeba szukać starych windowsów niedostępnych na ftp na archive org.
Z poważaniem (mam nadzieję niedługo) dostępem,
rubinot42

#17-2020-02-07 12:32:59
rubinot42

Widze ze dostales dostep do ba ftp bo wrzuciles call of duty. A skad to miales z internetu?

#18-2020-02-12 03:26:44
Administrator

Znalazłem gdzieś między rupieciami na strychu, nie miałem windowsów, ale miałem kilka starych gier, w które kiedyś grałem i po prostu wyrzuciłem bo mi się znudziły. A teraz je odkopałem i pomyślałem, że fajnie by było coś takiego wgrać bo nie ma tej gry w bazie no i przy okazji uzyskać dostęp do FTP. No i udało się Smile

Btw: Internet mam szybki tylko nocą, sam zobacz kiedy wstawiam aktualizacje na stronę, po północy. Za dnia nie ma opcji, żebym coś wgrywał lub pobierał
No i jeszcze powiem, że baza się rozwija, właśnie pobieram do bazy wszystkie możliwe BETY i stare Windowsy. To zajmie trochę czasu, bo jest tego naprawdę dużo...
Nawet nie mam pojęcia kiedy to wszystko wstawię...

#19-2020-02-12 18:12:56
Jaro1999

Otrzymałeś dostęp za normalne gry czy w wersji beta? bo ja też posiadam trochę gier i moge spróbować.

#20-2020-02-12 19:04:53
Administrator

Ja wstawiłem normalną grę, aczkolwiek widziałem jak inni wrzucali też gry w wersji BETA, porzucone programy zarówno te wydane jak i w wersji BETA. Więc masz wachlarz wyborów. Tylko najpierw sprawdź czy gry, pliki, programy czy systemy które chcesz wrzucić znajdują się w bazie. Jeśli nie, to możesz wrzucić.

#21-2020-02-13 00:25:42
rubinot42

Trzeba po prostu mieć wydanie którego nie ma i droga wolna i tak btw to znalazłem francuskiego windowsa 2000 w oem na archive org kiedys i wrzuce go jak go sciagne
bo jest kilka 2000 z oem ale nie ma francuskiego

#22-2020-02-15 18:39:12
Administrator

OK, w takim razie powodzenia. Oby plik, został przyjęty.

#23-2020-02-18 04:20:13
rubinot42

Dzięki ale zmiana planów nastąpiła. Będę wrzucać SDK Windowsa 10 build 19559 bo jego nie ma na ftp a po drugie to SDK jest do bety (Insider Preview)

#24-2020-02-19 21:40:05
Administrator

Jeżeli już wrzucisz i uda ci się uzyskać dostęp, poinformuj mnie na forum, bym mógł pobrać go na dysk i wysłać na serwery. Wtedy też dodam go do biblioteki obrazów.

#25-2020-02-28 21:55:24
Jaro1999

czes, możecie mi pomóc mam przygotowane pliki do przesłania na FTP betaarchive ale za każdą próbą połączenia sie odrzuca moje połączenie. Wiecie co mogę z tym zrobić ?

#26-2020-02-09 22:29:44
Administrator

Sprawdź czy wpisałeś prawidłowe login i hasło, upewnij się też czy prawidłowo skonfigurowałeś połączenie z serwerem. A jeśli korzystasz z programu FileZilla, wykonaj downgrade z wersji 3.47 do 3.46 maks. Starszą wersję FileZilla znajdziesz tutaj:
https://dw.uptodown.com/dwn/Gn--kYHTnDky...xA0ws3gg=/

#27-2020-03-03 00:26:51
Jaro1999

ok sproboje zmienic wersje moze to pomorze.

i jeszcze mam tutaj windows 98 w szwedzkiej wersji (widzialem ze piszecie o tym i macie uszkodzony obraz , ten moj powinien dzialac) http://old-dos.ru/dl.php?id=18645

Prawdziwy informatyk wiesza się z komputerem...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości