Archiwalne wiadomości
Ankieta !
Monday, February 17, 2020


Chcesz mieć wpływ na rozwój tej strony ? Chciałbyś coś w niej zmienić, ulepszyć ? Jeśli tak, wypełnij proszę tą ankietę. Dzięki twojej odpowiedzi, będę wiedział co mogę naprawić, rozwinąć w bazie lub ulepszyć. Strona WindowsBASE stanie się lepsza właśnie dzięki Tobie !
To proste, ankieta nie zajmuje kilka minut, a im więcej osób ją wypełni, tym stronie stanie się lepsza. Czekam na wasze opinie i odpowiedzi ankiet.

Ankietę wypełnisz pod tym
linkiem

Napisano: 17.02.2020r

Roszczenia prawne
Friday, February 07, 2020


Administrator strony przeprasza za utrudnienia oraz inforumuje iż w bazie został usunięty link do pobrania programu:
RemoveSPY na mocy roszczeń praw autorskich, które wynikają bezpośrednio od woli twórcy. Jeżeli poszukujesz tych programów, skontaktuj się z administratorem strony w celu dalszych wyjaśnień.
Strona windowsbase.pl, miała być z założenia serwisem z oryginalnym oprogramowaniem, jeżeli znajdziesz na stronie link do programu, który według Ciebie narusza prawa, proszę skontaktuj się z administratorem strony.

Napisano: 07.02.2020r

Nowość na stronie
Friday, February 07, 2020


Na stronę zawitała nowa funkcja zwana czatem i forum. Za pomocą przycisku 'Open CBox" w prawym dolnym rogu ekranu możesz otworzyć okienko czatu i rozmawiać z każdym użytkownikiem przeglądającym właśnie stronę WindowsBase. Co więcej, nie potrzebna jest żadna rejestracja w serwisie, nie wymagane jest posiadanie konta oraz rejestracji, nie potrzeba żadnych haseł. Wystarczy tylko twój własny, wymyślony nick. Nic więcej. Możesz tutaj zadawać pytania, odpowiadać  na nie lub rozmawiać off-topic.
Dodano też forum na którym możesz również włączyć się w konwersację, wymienić się wiedzą, pomocą, założyć temat, i odpowiadać na posty. Forum WindowsBase na chwilę obecną ma małą bazę tematów, jednak być może w przyszłości się rozwinie, dlatego też  to od ciebie zależy jak będzie wyglądało to forum. Pisz śmiało, pomagaj, odpowiadaj i bądź członkiem społeczności WindowsBase.

Napisano: 26.01.2020r

Zaaktualizuj system operacyjny.
Friday, February 07, 2020


W dniu 14.01.2020r. firma Microsoft przestała wspierać użytkowników pomocą techniczną oraz aktualizacjami ważnych zabezpieczeń i poprawek dla systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Związku z tym, korzystanie z tych systemów może być niebezpieczne, w systemach mogą znajdować się potencjalnie niebezpieczne luki, które mogą zostać użyte do ataku na twój komputer i kradzieży wrażliwych danych. Ponadto z czasem, programy mogą przestać otrzymywać aktualizacje dla niewspieranego systemu a producenci sterowników aktualizować sterowniki i optymalizować sprzęt pod kątem tego systemu. Problemy mogą też odczuć klienci niektórych banków internetowych, które wymagają najnowszych zabezpieczeń zaimplementowanych w nowszym systemie. Możesz jednak dalej korzystać z tego systemu, jeżeli świadomie używasz komputera. Z czasem jednak system będzie wypierany przez nowsze funkcje i programy, które nie pojawią się na tym systemie. Jeśli chcesz zaaktualizować system do nowej wersji Windows 10 skorzystaj z poradnika na forum, lub zainstaluj go na czysto na nowym komputerze, pobierając bezpośrednio obraz z bazy.


Napisano: 15.01.2020r

Archiwum wiadomości:
1 2 3 4 5