Archiwalne wiadomości
Nowosć na stronie- Strefa VIP
Friday, April 10, 2020


Całe weekendy i wolny czas poświęcałem na kolekcjonowaniu obrazów, zaś mój internet chodził na pełnych obrotach. Nie było chwil wytchnienia. Ale w końcu po tak długim i oczekiwanym przez was czasie nadszedł ten dzień w którym nareszczie mogę ogłosić otwarcie bazy VIP. Osoby, które dotychczas mnie wspierały otrzymali już dzisiaj maila z hasłami do logowania. Wystarczy przejść do bazy VIP i podać dane logowania. To tyle !

Co mogę więcej powiedzieć na jej temat ? Cóż, baza jest dosyć pokaźna, bowiem liczy ponad 700 obrazów, które pochodzą z źródeł niedostępnych w Internecie za darmo. Obrazy są zweryfikowane, sprawdzone i hostowane na własnych serwerach hostingowych. Możesz posłużyć się nowo wprowadzoną wyszukiwarką by móc znaleźć jakie obrazy znajdują się w bazie VIP. Chciałbym też przypomnieć, iż baza obrazów bedzie się wciąż powiększać, więc obecna liczba nie jest stałą. Za jakiś czas powinnienem dodać kolejną porcję obrazów do bazy.

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do bazy VIP, zapoznaj się z instrukcjami zamieszczonymi na stronie.

Edit: Strefa VIP została usunięta z strony w dniu: 10.05.2020r.

Napisano: 10.04.2020r

Nowość na stronie- wyszukiwarka!
Saturday, March 07, 2020


Przy ostatnich niektórych aktualizacjach strony dodałem wyszukiwarkę  (tzw: Search Site), która miała za zadanie ułatwić nawigację po tej stronie. Niestety wiele osób stwierdziło, iż nie działa zbyt dobrze, dlatego zmuszony byłem ją usunąć. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł by zastąpić ją wyszukiwarką zintegrowaną z bazą danych. Zintegrowałem więc linki z bazą obrazów i od teraz wyszukasz jakie obrazy są dostępne do pobrania, gdzie ich szukać oraz czy są dostępne w bazie. Na chwilę obecną nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, jednak czekam na wasze opinie w ankietach lub wiadomościach. [zakładka "Wsparcie"]

Napisano: 08.04.2020r

Odchudzona wersja strony WindowsBASE.pl
Saturday, March 07, 2020


Jeżeli macie problemy z znalezieniem czegokolwiek na stronie, to zapraszam was na nową, odchudzoną wersję strony, którą znajdziesz w linku poniżej. Postanowiłem stworzyć i dodać odchudzoną wersję strony, która została pozbawiona wielu rzeczy w taki sposób, by zostały same linki. Obsługa powinna być teraz łatwiejsza, ze względu na uproszczony i minimalistyczny wygląd strony.


Edit: odchudzona wersja strony została usunięta z dniem 08.04.2020r.

[PRZEJDŹ DO STRONY]

Napisano: 07.03.2020r

Dalej działam...
Monday, February 17, 2020


Uff... trochę czasu minęło a strona nie miała już od dawna nowych linków do obrazów. Od razu uspokajam. Wciąż pracuję nad nową zawartością na stronie i planuję w niedalekiej przyszłości dodać bazę VIP dla osób, które wsparły autora groszem :) To zajmuje bardzo dużo wolnego czasu. Po za tym muszę też sprawdzać linki i cierpliwie klikać każdy z nich, więc nie oczekujcie, że w tak krótkim czasie dodam coś nowego do bazy obrazów. Obrazy, które dalej kolekcjonuję mieszczą się w przedziale ponad 500 GB, więc wgranie wszystkich plików na serwer oraz ich odpowiednie zweryfikowanie i nazwanie również zajmuje wolny czas. Dlatego też strona nie rozwija się aż tak szybko jak każdy by tego chciał. W międzyczasie, po za pobieraniem dodaję także nowe tematy pomocy, więc jeśli chcecie je przeczytać, zapraszam serdecznie na forum.

Zachęcam was do publikowania linków do obrazów na forum lub w wiadomości prywatnej, dzięki czemu baza rozbuduje się szybciej o wasze pożądane pozycje.

Napisano: 29.02.2020r

Archiwum wiadomości:
1 2 3 4 5