Archiwalne wiadomości
Ogromna aktualizacja
Friday, February 07, 2020


Na stronie wylądowała olbrzymia ilość obrazów dostępnych do pobrania. W sumie dodano ponad 800 nowych obrazów do bazy. Jest to duża ilość, i dlatego też przez dłuższy czas strona nie otrzymywała nowych aktualizacji bazy. Dodane zostały wersje beta (rozwojowe) w kategoriach systemów "Windows Server 2003, 2008, 2012, 2016" oraz "Windows 8.0". W trakcie dodawane są też nowe poradniki w zakładce "Pomoc techniczna". Na stronie wylądowała także nowa zakładka- "Porzucone programy"- która zawiera obrazy programów, które były wydane w przeszłości. Do bazy zawitały również nowe obrazy systemów Windows, koniecznie sprawdz co nowego zostało dodane ;)

Napisano: 07.07.2020r.

Nowa wersja Windows 10
Friday, February 07, 2020


Jeśli korzystasz z wersji Windows 10 to być może powinieneś sprawdzić jakiej wersji korzystasz, bowiem w bazie został dodany link do obrazu z systemem Windows 10 w wersji 2004 (najnowsza). Zaaktualizuj system do  nowszej wersji i ciesz się nowościami i poprawkami zabezpieczeń.

Napisano: 02.06.2020r

Zmiany na stronie
Sunday, April 19, 2020


Od jakiegoś czasu nie było aktualizacji strony. Było to związane z przebudowaniem strony i połączeniem bazy obrazów VIP z darmową bazą. Był to przejściowy projekt i test możliwości serwera. Ponadto nie spodobał się większości użytkowników. Stara strona została zapisana w archiwum, i jeśli ktoś chciałby do niej wrócić, uświadamiam, iż istnieje możliwość jej otworzenia. Obecnie, obrazy zostały zintegrowane, jest ich znacznie więcej niż wcześniej. Obecnie pracuję nad kolejną dawką obrazów w bazie, więc jeśli chcielibyście otrzymać więcej obrazów w bazie, musicie cierpliwie czekać.


Napisano: 10.05.2020r

Baza VIP otwarta dla wszystkich.
Sunday, April 19, 2020


Postanowiłem zmnieć reguły działania strony WindowsBASE.pl oraz funkcjonowania strefy obrazów VIP. Dotychczas za wysłanie dowolnej kwoty wsparcia, dostęp do bazy VIP był przydzielany. Teraz zaś Baza VIP będzie otwarta dla każdego za darmo, bez konieczności wpłacania jakichkolwiek darowizn. Niestety, zmieniłem też reguły uzyskania do niej dostępu. Od teraz wpłacając darowiznę, wspieracie rozwój strony (dobrowolnie), zaś dostępu nie otrzymacie. Ma to związek z otworzeniem bazy również dla zwykłych użytkowników. Obecni wspierający nie utracą dostępu do bazy VIP, natomiast by go teraz uzyskać, należy wykonać instrukcje zawarte w zakładce "baza VIP". Dostęp jest darmowy i otwarty, dzięki czemu, biblioteka obrazów będzie wciaż się powiększać.


Napisano: 19.04.2020r

Archiwum wiadomości:
1 2 3 4 5