Użytkowniku ! Jeżeli linki pobierania nie działają zgłoś to administratorowi strony za pomocą zakładki "Kontakt" znajdująca się w menu. Miej też na uwadze to, że autor strony dokłada wszelkich starań, by linki działały prawidłowo i prosi o wyrozumiałość.

---------------
administrator strony windowsbase.pl
Mattronix72001
Klucze aktywacyjne (CD-KEY) znajdziesz pod tym linkiem:
https://pastebin.com/kKkzh6Yh

Jeżeli masz problem z wyszukaniem odpowiedniej wersji, popatrz na poniższe oznaczenia:

 

  • OEM- wersja zgodna z zakupionymi wcześniej urządzeniami/ preinstalowany system na nowym komputerze, przypisany do płyty głównej PC. Po uszkodzeniu lub wymianie części komputera, licencja jest tracona

  • RTM- wersja systemu wydana w dniu premiery, prosto z linii produkcyjnej. Nie wnosi nic do działania licencji.

  • PL- polska wersja językowa

  • EN- angielska wersja językowa

  • x86 lub 32-bit - system zgodny z 32-bitową architekturą procesora. Nie obsługują 64-bitowej architektury.

  • x64 lub 64-bit -system zgodny z 64-bitową architekturą procesora. Niektóre systemy (starsze niż Vista/7) nie obsługują 32-bitowych systemów

  • VL/VolumeLicense- System preinstalowany na komputerach firmowych, licencja ta pozwala na instalowaniu tego samego systemu na wielu komputerach i używaniu go jednocześnie.

  • LITE- odchudzona wersja systemu, sama baza, bez żadnych dodatkowych preinstalowanych aplikacji, czysty system, dedykowany pod małe dyski.

  • N- wersja bez programów multimedialnych wbudowanych w Windows- np: Windows Movie Maker, Windows Media Player... itp.

  • SP- System zawiera pakiet poprawek i zabezpieczeń [tzw: Service Pack] które ulepszają lub aktualizują system o nowości i funkcje oraz stabilność i wydajność. Im nowsza wersja, tym lepiej. Pakietów SP zaprzestano na Windows 7

Wsparcie techniczne dla systemu Windows 8 zostało zakończone!
Wsparcie techniczne dla systemu Windows 8.1 zakończy się w 2023r.
Microsoft Windows 8/8.1
Data wydania systemu Windows 8: 26.10.2012r, zakończono: 12.01.2016r.
Data wydania systemu Windows 8:
17.10.2013r., zakończenia: 10.01.2023r.

Dodatkowe informacje:

KLUCZE LICENCYJNE (CD-KEY) ZNAJDZIESZ W ZAKŁADCE "WSPARCIE"


JEŚLI MASZ PROBLEM Z INSTALACJĄ SYSTEMU WINDOWS 8 ODWIEDŹ ZAKŁADKĘ "WSPARCIE"

Windows NT (ang. New Technology) – rodzina 32- i 64-bitowych systemów operacyjnych firmy Microsoft, początkowo przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych, obecnie z tej rodziny pochodzą także najpopularniejsze systemy dla użytkowników domowych. Rodzina systemów NT wywodzi się z systemu OS/2, opracowanego przez IBM we współpracy z Microsoftem. Początkowe wersje Windows NT w wersji 3.x mogły być instalowane na partycji HPFS (System plików OS/2), właśnie dlatego, że rodzina NT bazowała na kodzie OS/2.

 

W systemie Windows 8 ównym interfejsem jest Modern UI z zupełnie nowym podsystemem aplikacji zwanym AppX. Programy dla interfejsu  W systemie jest obsługiwana synchronizacja niektórych aplikacji i ustawień pomiędzy różnymi urządzeniami podłączonymi do tego samego konta Microsoft. Dodatkowo Windows 8 jest przystosowany do korzystania z nowych technologii takich jak USB 3.0, Near Field Communication (NFC) i cloud computing. Okrojona wersja systemu o nazwie RT wspiera procesory ARM. System zawiera nowe funkcje zabezpieczeń, takie jak wbudowane oprogramowanie antywirusowe, nowy proces instalacji zoptymalizowany dla dystrybucji cyfrowej, a także wsparcie dla UEFI, które pozwala systemom operacyjnym być podpisanymi cyfrowo, aby zapobiec działaniu złośliwemu oprogramowania, które mogłoby zmienić program rozruchowy). Windows 8.1 jest aktualizacją (Service Packiem) do Windowsa 8, ale też można go nabyć w sprzedaży detalicznej.

System Windows 8.1 jako aktualizacja zawiera wiele zmian w interfejsie użytkownika, aplikacji MetroUI, ulepszenie funkcjonalności systemu oraz jego użyteczności, poprzez np: wprowadzenie aplikacji OneDrive.

 

 

Wikipedia

Wikipedia

 

Minimalne wymagania systemowe:

Zalecane wymagania systemowe:

Procesor dwurdzeniowy z obsługą instrukcji PAE,NX i SSE2 o taktowaniu min.: 1 GHz

Procesor dwurdzeniowy z obsługą instrukcji PAE,NX i SSE2 o taktowaniu min.: 2 GHz

1 GB pamięci RAM

2-4 GB pamięci RAM

20 GB wolnego miejsca na dysku

40 GB wolnego miejsca na dysku

Karta graficzna z obsługą WDDM 1.2, DirectX 11 i PixelShader i monitor z obsługą FullHD

Karta graficzna z obsługą WDDM 1.2, DirectX 11 i PixelShader i monitor z obsługą FullHD


Galeria informacyjna:


 

Dział pobierania:

 

Strona stworzona dla WindowsBASE ©
Wszelkie prawa zastreżone
2019-2020