STARSZE WIADOMOŚCI :

 
Dalej działam...
Monday, February 17, 2020

Uff... trochę czasu minęło a strona nie miała już od dawna nowych linków do obrazów. Od razu uspokajam. Wciąż pracuję nad nową zawartością na stronie i planuję w niedalekiej przyszłości dodać bazę VIP dla osób, które wsparły autora groszem :) To zajmuje bardzo dużo wolnego czasu. Po za tym muszę też sprawdzać linki i cierpliwie klikać każdy z nich, więc nie oczekujcie, że w tak krótkim czasie dodam coś nowego do bazy obrazów. Obrazy, które dalej kolekcjonuję mieszczą się w przedziale ponad 500 GB, więc wgranie wszystkich plików na serwer oraz ich odpowiednie zweryfikowanie i nazwanie również zajmuje wolny czas. Dlatego też strona nie rozwija się aż tak szybko jak każdy by tego chciał. W międzyczasie, po za pobieraniem dodaję także nowe tematy pomocy, więc jeśli chcecie je przeczytać, zapraszam serdecznie na forum.

Zachęcam was do publikowania linków do obrazów na forum lub w wiadomości prywatnej, dzięki czemu baza rozbuduje się szybciej o wasze pożądane pozycje.

Miłego dnia :)

Napisano: 29.02.2020r

Ankieta !
Monday, February 17, 2020

Chcesz mieć wpływ na rozwój tej strony ? Chciałbyś coś w niej zmienić, ulepszyć ? Jeśli tak, wypełnij proszę tą ankietę. Dzięki twojej odpowiedzi, będę wiedział co mogę naprawić, rozwinąć w bazie lub ulepszyć. Strona WindowsBASE stanie się lepsza właśnie dzięki Tobie !
To proste, ankieta nie zajmuje kilka minut, a im więcej osób ją wypełni, tym stronie stanie się lepsza. Czekam na wasze opinie i odpowiedzi ankiet.

Ankietę wypełnisz pod tym linkiem

Napisano: 17.02.2020r

Roszczenia prawne
Friday, February 07, 2020

Administrator strony przeprasza za utrudnienia oraz inforumuje iż w bazie został usunięty link do programów: RemoveSPY, oraz RecoveryKEY na mocy roszczeń praw autorskich, które wynikają bezpośrednio od woli twórców tychże programów. Jeżeli poszukujesz tych programów, skontaktuj się z administratorem strony w celu dalszych wyjaśnień.
Strona windowsbase.pl, miała być z założenia serwisem z oryginalnym oprogramowaniem, jeżeli znajdziesz na stronie link do programu, który według Ciebie narusza prawa, proszę skontaktuj się z administratorem strony.

Napisano: 07.02.2020r

Nowość na stronie
Friday, February 07, 2020

Na stronę zawitała nowa funkcja zwana czatem i forum. Za pomocą przycisku 'Open CBox" w prawym dolnym rogu ekranu możesz otworzyć okienko czatu i rozmawiać z każdym użytkownikiem przeglądającym właśnie stronę WindowsBase. Co więcej, nie potrzebna jest żadna rejestracja w serwisie, nie wymagane jest posiadanie konta oraz rejestracji, nie potrzeba żadnych haseł. Wystarczy tylko twój własny, wymyślony nick. Nic więcej. Możesz tutaj zadawać pytania, odpowiadać  na nie lub rozmawiać off-topic.
Dodano też forum na którym możesz również włączyć się w konwersację, wymienić się wiedzą, pomocą, założyć temat, i odpowiadać na posty. Forum WindowsBase na chwilę obecną ma małą bazę tematów, jednak być może w przyszłości się rozwinie, dlatego też  to od ciebie zależy jak będzie wyglądało to forum. Pisz śmiało, pomagaj, odpowiadaj i bądź członkiem społeczności WindowsBase.

Napisano: 26.01.2020r

Zaaktualizuj system operacyjny.
Friday, February 07, 2020

W dniu 14.01.2020r. firma Microsoft przestała wspierać użytkowników pomocą techniczną oraz aktualizacjami ważnych zabezpieczeń i poprawek dla systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Związku z tym, korzystanie z tych systemów może być niebezpieczne, w systemach mogą znajdować się potencjalnie niebezpieczne luki, które mogą zostać użyte do ataku na twój komputer i kradzieży wrażliwych danych. Ponadto z czasem, programy mogą przestać otrzymywać aktualizacje dla niewspieranego systemu a producenci sterowników aktualizować sterowniki i optymalizować sprzęt pod kątem tego systemu. Problemy mogą też odczuć klienci niektórych banków internetowych, które wymagają najnowszych zabezpieczeń zaimplementowanych w nowszym systemie. Możesz jednak dalej korzystać z tego systemu, jeżeli świadomie używasz komputera. Z czasem jednak system będzie wypierany przez nowsze funkcje i programy, które nie pojawią się na tym systemie. Jeśli chcesz zaaktualizować system do nowej wersji Windows 10 skorzystaj z poradnika na forum, lub zainstaluj go na czysto na nowym komputerze, pobierając bezpośrednio obraz z bazy.

Napisano: 15.01.2020r

Nowa wersja Windows 10
Friday, February 07, 2020

Jeśli korzystasz z wersji Windows 10 to być może powinieneś sprawdzić jakiej wersji korzystasz, bowiem w bazie został dodany link do obrazu z systemem Windows 10 w wersji 1909 (najnowsza). Zaaktualizuj system do  nowszej wersji i ciesz się nowościami i poprawkami zabezpieczeń.

Napisano: 22.12.2019r