♥ Drogi użytkowniku! ♥


Jak zapewne wiesz, utrzymanie strony internetowej kosztuje. Płatności za użytkowanie domeny, hostingu na dane i pliki strony oraz transfer sieciowy, za pomocą którego udostępniam dla was obrazy w bibliotece, kostzuje prawdziwe pieniądze. Koszty są ponoszone z własnej kieszeni, lecz ty możesz pomóc. Wspierając stronę dowolną kwotą powodujesz, iż część opłat jest pokrywana z otrzymanych darowizn. Wpłacając dowolną kwotę pomagasz w rozwoju i utrzymaniu strony internetowej w sieci. Wpłata jest dobrowolna i nie jest ona przekazywana na cele osobiste autora. Nie zarabiam na stronie, lecz rozwijam hobby i pasję w wolnym czasie od pracy. Jeśli chcesz wesprzeć rozwój strony, kliknij w poniższy link. Możesz też mnie wesprzeć za darmo. Wystarczy udostępnić tę stronę swoim znajomym, w Internecie lub umieścić link na swojej stronie. Dzięki temu zbudujemy większą społeczność na tej stronie.Kontakt
Tutaj możesz skontaktować się z administratorem tej strony i uzyskać dodatkowe wsparcie.

Witaj !

 

Pewnie chciałbyś się nieco dowiedzieć o tej stronie wybierając właśnie tę zakładkę. Jeśli tak to powiem Ci, że strona którą właśnie widzisz jest swoistą bazą danych obrazów, na której znajdują się linki do ich pobrania. Znajdują się one na moich serwerach hostingowych lub innych zewnętrznych. To właśnie na nich przechowywane są przeróżne wersje obrazów systemów Windows, programów, pakiety Office, czy nawet różne dystrybucje Linuxa do pobrania zupełnie za darmo. Strona jest tworzona z pasji i chęci samorozwoju w wolnej od pracy chwili.

 

Obrazy które tutaj zostały zamieszczone będą aktualizowane co miesiąc lub natychmiastowo zaraz po zgłoszeniu informacji od użytkownika.

 

Chciałbym też jako autor tej strony serdecznie podziękować następującym podmiotom za użyczenie niektórych/wybiórczych obrazów do zamieszczenia ich w jego bazie. Jeżeli jesteś jedną z osób, która nie chce umieszczać i rozpowszechniać swoich obrazów na tej stronie, napisz wiadomość do autora tej strony.

 

-Baza obrazów Windows&Office (basewin.pl) Link tutaj

-Winclub Link tutaj

-MSDN

-Baza obrazów Windows (WinISO.pl) Link tutaj

-Internet Archive Link tutaj

-BETAArchive

-Microsoft Developer Network (MSDN)

-Microsoft Windows Update Catalog

-Microsoft Download Center

-Dobreprogramy.pl Link tutaj

 

Obrazy systemów Windows, dodatki i programy są hostowane na serwerach: Google Drive, MEGA, OneDrive, i innych niż tutaj wymienione.

 

 


Wspierający ♥

TUTAJ ZNAJDUJE SIĘ LSITA OSÓB, KTÓRE PRZYCZYNIŁY SIĘ DO WSPARCIA STRONY:

 

  • krzysztof [donate] [wsparcie, pomoc w rozbudowie strony]

  • teo32 [donate]

  • hugowina [donate]

  • rubinot42 [donate] [wsparcie techniczne, pomoc w rozbudowie strony- linki do obrazów]

  • oliwier [donate]

  • kubasinski13 [wygląd strony i wyświetlanie]

  • oskipiec [wygląd strony i wyświetlanie]

  • jaro1999 [pomoc w rozbudowie strony- linki do obrazów]

  • winspace7 [wygląd strony i wyświetlanie, linki do obrazów]

 


Kontakt z administratorem strony
Napisz wiadomość

Masz dodatkowe pytania? Chcesz porozmawiać z autorem tej strony? Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu.


Wybieram
Prześlij opinię na temat strony

Chcesz zdać opinię na temat tej strony? Chcesz mieć wpływ na jej rozwój? Jeśli tak, to śmiało zapraszam do wypełnienia ankiety


Wybieram
Zadaj pytanie na forum

Jeżeli szukasz odpowiedzi na temat rozwiązania danego problemu lub szukasz rad i wskazówek, kliknij tutaj by uzyskać wsparcie.