Baza oprogramowania dla Windows

Aktualizacje (Windows Update) dla Windows

 

Jeżeli potrzebujesz aktualizacji dla systemu Windows w trybie offline (bez internetu) lub usługa Windows Update nie jest dostępna dla starszego systemu, proponuję pobrać paczkę aktualizacji i zaaktualizować system.

Instrukcja:

1) Wypakuj pobrane archiwum do dowolnego folderu, np:  na pulpit. Użyj programu 7zip lub winar

2) W starszych systemach, należy z rozpakowanego folderu, zainstalować wszystkie aktualizacje ręcznie, jedna po drugiej. W nowszych wystarczy uruchomić apliakcję UpdateGenerator.exe lub UpdateInstaller.exe w głównym katalogu i pozwolić na automatyczne zainstalowanie łatek bezpieczeństwa

Jeżeli dalej masz problem z instalacją, może zechcesz przeczytać ten poradnik ?

 

 

Programy diagnostyczne

 

Programy diagnostyczne, świetnie zdadzą egzamin w poszukiwaniu i naprawianiu usterki komputera. Możesz za pomocą nich naprawić uruchamianie systemu Windows, zainstalować lub przenieść na inną partycję lub dysk, utworzyć nowy wolumin na pliki lub odzyskać z uszkodzonych sektorów. Może także sprawdzić stan komponentów, a nawet odzyskać hasła, przywrócić kopie zapasową i przeskanować komputer w poszukiwaniu wirusów.

Dodatki dla systemu Windows (95-10)

 

Dodatki dla systemu Windows to drobne modyfikacje dzięki czemu system uzyskuje więcej możliwości i funkcji, które oficjalnie nie są dostępne.
Poniżej zamieszczono:
-Modyfikacja dla systemu Windows 2000 pozwalająca na uruchamianie aplikacji z Windows XP SP2.
-Niezbędnik programów- łatwy, autonomiczny instalator najczęściej używanych aplikacji w wersji offlinie i online (ninite)
-dodatek dla komputerów PC- łatwy panel sterowania dzwiękiem
-i inne...

Dodatkowe programy do optymalizacji systemu

 

Dodatki dla systemu Windows to drobne modyfikacje dzięki czemu system uzyskuje więcej możliwości i funkcji, które oficjalnie nie są dostępne.
Poniżej zamieszczono:
-Blokowanie telemetrii w systemie Windows 7/8/10 (programy anty-szpiegowskie)
-Zwiększenie wydajności dla dysku SSD
-Odblokowanie CPU
-Czyszczenie RAM

Sterowniki (Windows 95/98/ME)

Sterowniki (Windows 7/8/10)

Sterowniki offline to dobre rozwiązanie aby szybko skonfigurować sprzęt komputerowy, bez użycia internetu. Ważny jest tylko wcześniejszy pobrany instalator. Co więcej, jeżeli pozwolisz, program może także automatycznie pobrać nowsze wersje sterowników jeżeli zostaną wykryte.
Aby pobrać pakiet sterowników, uzbrój się w cierpliwość i dostęp do internetu, bowiem sama paczka waży aż 18 GB ! Dla większej wygody, plik został podzielony na 5 części (każdy po 4 GB). Musisz pobrać i skompletować wszystkie części a następnie uruchomić plik wykonywalny (drivers_setup.exe)
Najlepiej zapisać takowe na przenośnym dysku, pendrive, etc.

UWAGA !!! Zmiana nazwy jednego z pobranych plików, niekompletne pobranie (części) archiwum lub usunięcie jednego z nich spowoduje błędne uruchomienie programu.

Proces instalacji jest szybki i łatwy w obsłudze. Jeżeli jednak masz z nią problem, zajrzyj do sekcji: "Poradniki" w menu głównym.

W razie wystąpienia problemów napisz do autora strony w zakładce "O stronie..."

 

 

Polecam jeszcze inne programy do aktualizacji sterowników:

 

Dostępne do pobrania są także sterowniki dla wszystkich starszych urządzeń i systemów Windows:

W ich przypadku należy wypakować archiwum zawierające foldery z sterownikami i z poziomu menedżera urządzeń, wybrać opcję "Dodaj urządzenie", wybrać urządzenie z listy i wskazać folder, który wcześniej wypakowaliśmy,  po czym je zainstalować. Gotowe !

Programy dla Windows

 
Chcesz pobrać bezpośrednio najpotrzebniejsze programy omijając portale przepełnione reklamami ? Kliknij na przycisk powyżej aby uzyskać dostęp do wykazu programów. Możesz je stamtąd pobrać.


Pobierz wykaz programów

 

 

Lub bezpośrednio z listy poniżej: Wykaz będzie aktualizowany co rok.

 

Naciskając dowolną zakładkę, przejdziesz do linku strony producenta danego programu aby móc pobrać najnowszą wersję.

 

 

Strona stworzona dla WindowsBASE ©
Wszelkie prawa zastreżone
2019-2020