Wspomóz

Strona jest swoistą bazą danych, na której znajdują się linki na moje zewnętrzne serwery, w których to znajdują się obrazy systemów Windows do pobrania.

 

Obrazy są aktualizowane przez miesiąc.

 

W razie problemów z działaniem strony, proszę skontaktuj się ze mną na Messengerze (Link znajduje się w dolnej stopce strony), mailowo: (kontakt poniżej), ewentualnie na Gadu-Gadu :  52680875

 

 

Wiem, że przeszkadzać ci mogą reklamy, ale umieszczam drobne reklamy aby móc w części utrzymać koszty związane z domenami i hostingiem.

Jeśli chcesz możesz mnie wesprzeć groszem, nawet złotówka może pomóc mi w rozwoju strony.

Ponadto w przeciwieństwie do wielu innych, nie umieszczam reklam do linków w stronie, aby zaoszczędzić Tobie czasu, dla lepszej wygody :)

O Stronie...

Donate PayPal- wspomóż mnie

Autor strony dziękuje następującym podmiotom za użyczenie niektórych/wybiórczych obrazów do zamieszczenia ich w jego bazie. Jeżeli jesteś jedną z osób, która nie chce umieszczać i rozpowszechniać swoich obrazów na tej stronie, napisz wiadomość do autora tej strony.

Autor strony dziękuje także osobom, tworzącym wideo-poradniki na YouTube. Ich kanały znajdziesz w każdym filmie załączonym do poradników na tej stronie.

Szukaj w

Problemy z wyglądem strony ? Kliknij aby przejść  do starszej odsłony

Copyright by Mattronix72001

2019.