Użytkowniku ! Jeżeli linki pobierania nie działają zgłoś to administratorowi strony za pomocą zakładki "Kontakt" znajdująca się w menu. Miej też na uwadze to, że autor strony dokłada wszelkich starań, by linki działały prawidłowo i prosi o wyrozumiałość.

---------------
administrator strony windowsbase.pl
Mattronix72001
Klucze aktywacyjne (CD-KEY) znajdziesz pod tym linkiem:
https://pastebin.com/kKkzh6Yh

Jeżeli masz problem z wyszukaniem odpowiedniej wersji, popatrz na poniższe oznaczenia:

 

  • OEM- wersja zgodna z zakupionymi wcześniej urządzeniami/ preinstalowany system na nowym komputerze, przypisany do płyty głównej PC. Po uszkodzeniu lub wymianie części komputera, licencja jest tracona

  • RTM- wersja systemu wydana w dniu premiery, prosto z linii produkcyjnej. Nie wnosi nic do działania licencji.

  • PL- polska wersja językowa

  • EN- angielska wersja językowa

  • x86 lub 32-bit - system zgodny z 32-bitową architekturą procesora. Nie obsługują 64-bitowej architektury.

  • x64 lub 64-bit -system zgodny z 64-bitową architekturą procesora. Niektóre systemy (starsze niż Vista/7) nie obsługują 32-bitowych systemów

  • VL/VolumeLicense- System preinstalowany na komputerach firmowych, licencja ta pozwala na instalowaniu tego samego systemu na wielu komputerach i używaniu go jednocześnie.

  • LITE- odchudzona wersja systemu, sama baza, bez żadnych dodatkowych preinstalowanych aplikacji, czysty system, dedykowany pod małe dyski.

  • N- wersja bez programów multimedialnych wbudowanych w Windows- np: Windows Movie Maker, Windows Media Player... itp.

  • SP- System zawiera pakiet poprawek i zabezpieczeń [tzw: Service Pack] które ulepszają lub aktualizują system o nowości i funkcje oraz stabilność i wydajność. Im nowsza wersja, tym lepiej. Pakietów SP zaprzestano na Windows 7

Wsparcie techniczne dla tego systemu zostało zakończone!
Microsoft Windows 2000
Data wydania systemu Windows: 17.02.2000r, zakończono: 13.07.2010r.

Dodatkowe informacje:

KLUCZE LICENCYJNE (CD-KEY) ZNAJDZIESZ W ZAKŁADCE "WSPARCIE"


JEŚLI MASZ PROBLEM Z INSTALACJĄ SYSTEMU WINDOWS 2000 ODWIEDŹ ZAKŁADKĘ "WSPARCIE"

Windows NT (ang. New Technology) – rodzina 32- i 64-bitowych systemów operacyjnych firmy Microsoft, początkowo przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych, obecnie z tej rodziny pochodzą także najpopularniejsze systemy dla użytkowników domowych. Rodzina systemów NT wywodzi się z systemu OS/2, opracowanego przez IBM we współpracy z Microsoftem. Początkowe wersje Windows NT w wersji 3.x mogły być instalowane na partycji HPFS (System plików OS/2), właśnie dlatego, że rodzina NT bazowała na kodzie OS/2.

 

Microsoft udostępnił system operacyjny Windows 2000 (w trakcie prac znany pod nazwą "NT 5.0") w lutym 2000, przeznaczając go na rynki stanowisk roboczych i serwerów. Wśród najważniejszych cech wprowadzonych w Windows 2000 należy wspomnieć o usłudze Active Directory, która była niemal całkowitym zastępcą modelu domen Windows Server zastosowanym w Windows NT 4.0 – nowe rozwiązanie korzystało podczas łączenia komputerów z takich standardów przemysłu informatycznego, jak DNS, LDAP, czy Kerberos. Usługa "Terminal Services", poprzednio dostępna tylko w jednej wersji Windows (NT 4.0), została przeniesiona do wszystkich wersji serwerowych systemu. Do Windows 2000 przeniesiono również część rozwiązań z Windows 98, wśród których znalazł się ulepszony Menedżer urządzeń. program Windows Media Player oraz poprawiona wersja sterowników DirectX, co pozwoliło na uruchomienie dużej liczby nowo stworzonych gier na platformie bazującej na jądrze linii NT. Windows 2000 to ostatni z systemów z linii NT pozbawiony aktywacji, wprowadzonej w Windows XP.

 

Windows 2000 mógł być zainstalowany jako modernizacja systemu operacyjnego dla komputera domowego, lecz nie znalazł uznania w dziedzinie systemów operacyjnych dla niezaawansowanych użytkowników. Przyczyn było dość dużo, z czego najważniejsza to brak sterowników dla popularnych urządzeń konsumenckich, takich jak drukarki i skanery. Wraz z dodatkiem SP 4 do Windowsa 2000 wprowadzono Aktualizacje automatyczne, rozwiązanie przeniesione z Windows Millenium.

 

 

Wikipedia

 

Minimalne wymagania systemowe:

Zalecane wymagania systemowe:

Procesor Intel Pentium 150 MHz

Procesor Intel Pentium II 400 MHz lub szybszy

64 MB pamięci RAM

128 MB pamięci RAM

650 MB wolnego miejsca na dysku

4 GB wolnego miejsca na dysku

VGA (640x480), 16 kolorów

SVGA (800x600), 256 kolorów


Galeria informacyjna:


 

Dział pobierania:

 

Strona stworzona dla WindowsBASE ©
Wszelkie prawa zastreżone
2019-2020